Hoşgeldiniz  

Oğuz Kağan Altun, View Hotels & Marinem Hotels’de

Semih Köken | 17 Mart 2016 | Oteller, Turizm A- A+

Oğuz Kağan Altun, View Hotels & Marinem Hotels’de

Oğuz Kağan Altun, View Hotels & Marinem Hotels’de

Turizm sektörünün genç ve başarılı ismi Oğuz Kağan Altun, VİEW HOTELS & MARİNEM HOTELS’in Satış ve Pazarlama Direktörü oldu.

 

17 Mart 2016 Perşembe – Sektördeki deneyim ve yeni satış stratejilerini View Hotels & Marinem Hotels’de aktarmaya devam edecek olan Oğuz Kağan Altun; daha önce Corendon Hotels & Resorts’de görev yapmıştı.

View Hotels bünyesinde Antalya’da View Kemer, View Kaş, Muğla Bodrum’da View Bodrum, View Beach, Şehir otelleri olarak Marinem Hotels bünyesinde Ankara Kızılay’da Marinem Ankara, Marinem Akya ve İstanbul’da Marinem İstanbul isimli toplam 7 tesisle hizmet veriyor. KKTC’de 5 yıldızlı bir otel yatırımı olduğunu belirten Altun şu açıklamada bulundu:

” Her otelimizde hem personel hem de misafirlerimizin memnun olması bizim için çok önemli. Ekip motivasyonunu yüksek tutup misafirlerimizin yüzde 100 memnun kalması için çalışıyoruz. 12 yıllık meslek hayatımın 7 yılı satış ve pazarlama ile geçti. Tecrübelerimi, dostlarımı, yeni tanışacağım partnerlerimi, bu zor zamanlarda durum ne kadar kötü olursa olsun doğru hizmet ve doğru fiyatla başta sektörümüz olmak üzere şirketim için kullanacağım, çalışacağım. ” dedi

Kimdir:
1988 yılında Antalya’da doğan Oğuz Kağan, mesleki eğitimini Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde sonrasında ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi Turizm ve Otel işletmeciliği fakültesinde almıştır. Ayrıca 4 yıllık’da İşletme Fakültesini bitiren Oğuz Kağan ALTUN şu an yüksek lisans için hazırlanıyor.

.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle