Hoşgeldiniz  

Bakan Çavuşoğlu’dan Antalya’da taziye ziyaretleri

Semih Köken | 03 Nisan 2016 | Antalya Haber, Oteller, Siyaset, Turizm, Yaşam A- A+

Bakan Çavuşoğlu’dan Antalya’da taziye ziyaretleri

DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya’da taziye ziyaretlerinde bulundu.
DISISLERI BAKANI MEVLUT CAVUSOGLU, ANTALYA'DA NUSAYBIN'DE SEHIT DUSEN OZEL HAREKAT POLISI KAZIM ESMER'IN ANTKOOP SITELERINDEKI EVINI ZIYARET ETTI.(FOTO:MUSTAFA KOZAK/ANTALYA-DHA)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte ABD’deki temaslarını tamamlayan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, yurda döndü. Antalya Havalimanı’nda vali Muammer Türker tarafından karşılanan Bakan Çavuşoğlu, gününü taziyelere ayırdı. Bakan Çavuşoğlu, önce geçen hafta tedavi gördüğü hastanede vefat eden Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok’un ailesini ziyaret etti. Konyaaltı Liman Mahallesindeki Sevimçok’un evine evine giden Bakan Çavuşoğlu’na, eşi Hülya Çavuşoğlu da eşlik etti. Ak Parti İl Başkanı Rıza Sümer ile Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik’in de katıldığı ziyarette Bakan Çavuşoğlu’nu, Abdullah Sevimçok’un oğlu Sabri ile AESOB Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı.

Sevimçok’un ailesine üzüntüsünü dele getiren Bakan Çavuşoğlu, ardından Nusaybin’de şehit düşen Özel Harekat polisi Kazım Esmer’in Antkoop Sitelerindeki evini ziyaret etti. Şehit ailesinin acısını paylaşan Bakan Çavuşoğlu, daha sonra memleketi Alanya’ya gidip Mardin Nusaybin’de şehit düşen Özel Harekat polisi Coşkun Nazilli ile şehitler nedeniyle düğünlerini iptal eden çifti ziyaret etti.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle