Hoşgeldiniz  

YÖRÜK PARKINA ANLAMLI PLAKET‏

SEMİH KÖKEN | 21 Mayıs 2015 | Kemer Güncel, Siyaset A- A+

İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü hocaları ve öğrencileri tarafından Yörük Parkı Sahibi, eski bir Milli Parkçı ve Orman Yüksek Mühendisi olan Kutsal İyicil’e kültüre ve doğaya katkılarından dolayı bir teşekkür plaketi verildi.

2015 teknik gezi programı kapsamında ,18-22 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü hocaları ve öğrencileri Yörük Parkını ziyaret etti. Grup burada hem kültürü hem de doğal yapısı ile farkını ortaya koyan Yörük Parkında bol bol fotoğraf çektiler.

Öğrenciler ve eğitim görevlileri tarafından eski bir Milli Parkçı ve Orman Yüksek Mühendisi olan Kutsal İyicil’e kültüre ve doğaya katkılarından dolayı bir teşekkür plaketi takdim edildi.  Kutsal İyicil’in öğrencilere ve akademisyenlere yönelik yaptığı konuşmada zorluklar karşısında asla yılınmamasının altını çizildi. Gençlere güveninin sonsuz olduğunu da ifade eden Kutsal İyicil’in İlgi ile izlenen konuşması esnasında aynı zamanda duygu dolu anlar da yaşandı. Kendisi de aynı üniversiteden mezun olan Kutsal İyicil, “ Her yıl olduğu gibi bu yılda bizleri unutmadıkları için tüm üniversite camiasına peyzaj mimarlığı bölümünün siz değerli akademisyenleri ve öğrencilerine şahsınızda sonsuz teşekkürler ediyorum” dedi. 20150519_172047 20150519_172609 20150519_180345

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle