Hoşgeldiniz  

Yalçın: Önce Anadolu, sonra Avrupa Birliği

SEMİH KÖKEN | 18 Şubat 2015 | Antalya Haber, Kemer Güncel A- A+

Derneğin faaliyetlerinin de sürdürüldüğü Selekler Çarşısı’ndaki Anadolu Cafe & Bilardo Salonu’nda tanıtım amaçlı bir basın toplantısı yapıldı. Dernek adına söz alan Bedri Yalçın, aralarında Antalya ve ilçelerinden temsilcilerinin de bulunduğu 81 ilden üye yer aldığını belirterek, “Her meslekten arkadaşımız var. Doktorumuz, avukatımız var. Pazarcı da var, mezarcıda. Her renkten insanımız var” dedi.

Derneğin şu anda 469 üyeye sahip olduğunu vurgulayan Yalçın, hedeflerinin 40 bin üye olduğunu kaydetti. Yalçın, toplamda 2 milyon 200 bin insanın yaşadığı Antalya’da merkez nüfusunun 1 milyon 100 bin civarında olduğunu, sadece merkezde Antalya dışından gelen 746 bin kişinin yaşadığını söyledi.

SİYASET YAPMAYACAĞIZ

Derneğin siyasi bir amaç için kurulmadığını, herhangi bir siyasi partinin temsilciliğini de yapmayacağını belirten Bedri Yalçın, her partiye eşit mesafede olduklarının altını çizdi. Yalçın, aralarında Amerika, Rusya ve Almanya’nın da bulunduğu yurtdışında da temsilcilikleri bulunduğunu kaydetti.  ‘Önce Anadolu Birliği, sonra Avrupa Birliği’ sloganıyla yola çıktıklarını söyleyen Yalçın, “22 Mart Saat 17.00’de Serik Caddesi Olivia restoran’da bir dayanışma gecemiz olacak. Tüm Antalyalı dostlarımızı buraya bekliyoruz. Buluşalım, birbirimizi konuşalım” dedi.

Yalçın, Antalya’da 7 coğrafi bölgenin renklerini yansıtan ve turizme de hizmet verecek Anadolu evleri yapmak için bir projeleri de olduğunu söyledi.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Bedri Yalçın, Canip Can, Tevfik Günay, Abdülaziz Akkaya, Nesrin Mater, Mehmet Şahin, Erhan Ateş, Asım Ulusoy, Hıdır Turan, Yasin Tekdemir, Esen Çerepoğlu, Ficrin Öngören, Fatma Şahin, Hasan Ali Özel, Yılmaz Nergiz, Hayrullah Demir, Vahit Kenger, Timur İnanç, Armağan Balcı, İsa Aktaş, Yıldıray Veltan, Mesut Kocagöz, Mustafa Güneş, Murat Kanat, Yusuf Esen, Uğur Ülker, Celal Tanrıkulu, Mehmet Ünal, Ahmet Aktaş, Alp Altundal, Necdet Akgül, Onur Çelebisoy, Zeki Özer, Adil Yılmaz, Hülya Tükenmez, Ahmet Canbaz, Canan Süyek, Sevda Avşar, Erkan Topallar, Ramazan Şahin, Turabi Başaran, Önder Bekor, Nevzat Canlı, Tarık Akın, Tahir Güven, İsmail Kaya, Çetin Cin, Yavuz Sincar, Hasan Gürdal, Recep Karataş, Şeref Acar, Vedat Boz, M.Emin Tanrıkulu, Uğur Ülker, Nihat Türkeri, Hıdır Dağtekin, Aydın Demir

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle