Hoşgeldiniz  

VE MUTLU SON.. GÜL ÇİFTİNE BİTİMSİZ MUTLULUKLAR

Semih Köken | 24 Mayıs 2015 | Kemer Güncel, Siyaset A- A+

ONLAR ERDİ MURADLARINA. İŞTE DİLLERE DESTAN DÜĞÜN

DSC_3415 DSC_3417 DSC_3441 DSC_3498 DSC_3500 DSC_3622 DSC_3639 DSC_3640 DSC_3686 DSC_3695 DSC_3719 DSC_3779 DSC_3794 DSC_3798 DSC_3822 DSC_3824 DSC_3829 DSC_3849 DSC_3889 DSC_3908 DSC_3914 DSC_3972

 

Kemer’de Yılın en muhteşem düğünü
Antalya’nın Kemer ilçesi belediye başkanı Mustafa Gül, yaklaşık bin 250 kişinin katıldığı görkemli bir düğünle MHP Antalya Milletvekili Adayı Neşe Gül ile 20 yıllık hasretliğe son noktayı koydular.
Kemer Barut Otelde düzenlenen Düğün ve Nikah merasimi siyaset, bürokratlar ve turizmcileri bir araya getirdi. Çiftlerin Nikah akitlerini Başkan Vekili Aslı Bayar Ulukapı gerçekleştirirken çiftlere de nasihat etmeyi unutmadı. Nikah şahitliklerini, MHP Antalya Milletvekili Adayı Ahmet Salim Yurdakul ve Kemer Spor Kulüp Başkanı İsmail Minta yaparken Çiftlere Nikah cüzdanlarını KKTC Lapta Belediye Başkanı Fuat Namsoy verdi.
Düğün törenine, Eski Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Antalya Vali Yardımcısı ve Kemer Kaymakamı Halil Serdar Cevheroğlu MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya, KKTC Lapta Belediye Başkanı Fuat Namsoy, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kemer Garnizon Komutanı Yüzbaşı Yasin Berçin, Kemer Emniyet Müdürü Muhittin Ergen, Antalya Büyükşehir MHP Grup Sözcüsü Selçuk Senirli, MHP Antalya Milletvekili Adayı Ahmet Salim Yurdakul, Kemer Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Can, Kemal Yüksel, Nuray Minta ve Semih Top, Meclis Üyeleri, Aslı Bayar Ulukapı, Sedat Akan, Recep Yılmaz, Cumali Afşin, Özcan Çeliktaş, Ahmet Ali Güven MHP İlçe Başkanı H.Hüseyin Karadüz, MHP Kadın Kolları Başkanı Zeynep Nizam, Kemer Spor Kulüp Başkanı İsmail Minta ve yönetim Kurulu üyeleri, Turizmciler, Neşe Gül’ün arkadaşları sunexpress kabin görevlileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Müzik eşliğinde dans için piste gelen Başkan Gül ve Neşe Gül kına gecesinde olduğu gibi adeta göz kamaştırdı.
Başkan Gül yaptığı kıssa konuşmada; 20 yıllık yolculuğun içerisinde çok çelme takılmaya çalışıldı. Basına malzeme edilip, birileri siyasi rant elde edebilmek için büyük bir mücadele verdiler. İşte 20 yıllık beraberliğe imza atıyoruz. Artık siyasetçiler bir malzeme bulamayacaklar Artık herkese şenlik olsun en kötü günümüz böyle olsun.bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim Dedi
Turizmci ve siyaset dünyasından birçok kişinin katıldığı düğün töreninde Mustafa ve Neşe Gül çifti, yakınları ve sevenleriyle birlikte oyunlar oynayarak ve dans ederek eğlendiler. Müthiş bir organizasyon ile salonun süslendiği düğün töreninde davetlilere sunulan yemek ikramından sonra sahne alan ünlü şarkıcı Linet, seslendirdiği eserlerle düğüne adeta renk kattı. Şarkıcı Linet’in seslendirdiği eserler eşliğinde halaylar çeken ve oyunlar oynayan Mustafa ve Neşe Gül çifti ile çiftlerin sevenleri ve yakınları unutulmayacak bir düğün törenine şahitlik etti.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle