Hoşgeldiniz  

SÜMER, “KEMER PLANLARININ TAKİPÇİSİYİZ”

Semih Köken | 16 Ekim 2015 | Kemer Güncel A- A+

AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Kemer’de mahalle temsilcileri ve esnafla bir araya geldi. İlçe halkı, Kemer Belediyesi tarafından imar planlarının açıklanmamış olmasından endişe duyduklarını söyledi.

 

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, AK Parti Milletvekili Adayı Atay Uslu ve Kemer İlçe teşkilatını ile birlikte, mahalle temsilcileri ve esnafla bir araya geldi. Sümer, Kemer Eğitim Kültür ve Hizmet Derneği, Kemer Öğrenci Yurdu, Kemer İmam Hatip Ortaokulu-Lisesi’ni ziyaret ederken, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

“VATANDAŞ KAYGILI”

Ziyareti sırasında Kemer sakinleri alt yapıdan imara kadar pek çok konuda Kemer Belediyesi’nden şikayetçi oldu. Vatandaş, özellikle belediyenin imar planında izlediği politikayı gündeme getirdi. Bölge halkı, imar planın hala açıklanmamış olmasını kaygıyla izlediklerini söyledi.

Belediyelerin yapacakları planlarda vatandaşın menfaatini gözetmesi gerektiğini belirten İl Başkanı Rıza Sümer, “Kemer’in imar planlarıyla ilgili yapılacak düzenlemeleri gerek belediye meclis üyelerimiz, gerekse hükümet nezdinde takipçisi olacağız. Planlamada, vatandaşın aleyhine olan durum olursa bu konuda müdahil oluruz” dedi.

KEMER’E SÜRPRİZ PROJELER

Kemer’in sorunlarını yakından takip ettiğini dile getiren Sümer, “Kemer’de turizmi nasıl yükseltebiliriz, nasıl geliştirebilirizin derdindeyiz. Ayrıca seçim beyannamemizde Kemer ile ilgili sürpriz projelerimiz var. Kemer’e hizmet etmek istiyoruz. Turizmi 12 aya yaymak için çabalıyoruz” diye konuştu.

İKTİDAR İÇİN TEK ALTERNATİF AK PARTİ

7 Haziran seçimlerinde halkın verdiği mesajı aldıklarını ve 1 Kasım seçim beyannamesini halkın taleplerine göre hazırladıklarının altını çizen Sümer, “Ülkemizin koalisyona değil, tek başına iktidara ihtiyacı var. Bunun için tek alternatif AK Parti’dir. İktidarlarımız döneminde, bize bir emanet bırakılmıştı. Biz bu emanete hizmetle sahip çıktık. Biz, hizmet derdindeyiz. Hiçbir zaman koltuk sevdalısı olmadık, olmayacağız” dedi.

AK PARTİ’YE KARŞI KARALAMA KAMPANYASI VAR

Bazı medya kuruluşlarının AK Parti’yi karalamaya çalıştıklarını belirten Sümer, sözlerine şöyle devam etti;  “Malum medya ve çevreleri son dönemde yaşanan terör olaylarını halka yansıtırken AK Parti aleyhine kara propaganda yapmakta. Bunu da basın özgürlüğü adı altında yapıyorlar. Buna dur demek ve doğruları anlatmak bizim görevimiz”

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle