Hoşgeldiniz  

Ahmet Altan’dan olay yaratacak açıklamalar!

SEMİH KÖKEN | 08 Nisan 2015 | Siyaset A- A+

Usta gazeteci Ahmet Altan Savcı cinayeti ile ilgili teröristlere devlet içinden destek verildiğini iddia ederek bomba açıklamalarda bulundu. Altan açıklamalarının devamında ise AKP ile ilgili çok çarpıcı iddialarda bulundu.

 

Mehtap Televizyonu’nda yayınlanan Akıl Defteri programına konuk olan usta gazeteci Ahmet Altan bomba açıklamalar yaptı. Altan AKP iktidarının başkanlıkla birlikte dikta rejimine doğru gittiğini söyledi. Altan, AKP’li yazarlarında şuan alkışlıyorlar ama bu anti-demokratik yasalardan korkmaları gerektiğini söyledi. Çağlayan Adliyesi’ndeki saldırı ile ilgili konuşan Ahmet Altan canlı yayında bomba bir iddiada bulunarak “Çağlayan Adliyesi’ne biz gidelim kayboluruz. O kadar büyük bir yapı ki orası… Ama onlar ezbere biliyor ve çok rahat dolaşıyorlar. Belli ki oraları çok iyi biliyorlar iyi çalışmışlar ya bizzat dolaştılar ya da birileri onlara çok iyi planlar verdi. Ve bu adamları şu anda polislikten atılmış biri evindeki otururken gözünden tanıdı maskeli haliyle teröristi. Böyle bir adam eylem yapacak ve sen bana bunu tesadüf olduğuna inandıracaksın. Ben buna inanmam.

‘O TERÖRİSTLERİ DEVLETİN İÇİNDE BİRİLERİ DESTEKLEDİ’
Bunu devletin içinden birisi desteklemeden Çağlayan Adliyesi’nde o baskının olma ihtimali yoktu. Bu kadar bilinen daha hapisten yeni çıkmış bir militanı o kadar iyi korunan bir yere girecek 1-2 saat içeride dolaşacak. Savcının odasını eliyle koymuş gibi bulacak. Sonra sen de hepsini birden öldüreceksin oraya nasıl girdi kim onu gönderdi. Hiçbir bilgimiz olamayacak. Bu operasyon bu teröristleri konuşturmamak üzere yapılmış bir operasyon…” ifadelerini kullandı.

BU SEÇİMLERDE TÜRKİYE CEHENNEMİN KAPILARINI KAPATMALI
“Bunların hepsi çok kuşkulu olaylar” diyen Altan sözlerini şu şekilde sürdürdü: Bu seçimlerde eğer bu ülke cehennemin kapılarını kapatmalı… Ve Türkiye AKP’nin özellikle bir kanadına kendinize gelin demezse çünkü AKP’nin içerisinde ciddi bir olaylar çıkacak ilk işaretleri var bunun hatta bana sorarsan eğer Erdoğan başkan olursa büyük bir ihtimalle AKP’nin bir kesimi diğer kesimini tutuklayacak. Türkiye öyle basit yerlere doğru gitmiyor.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle