Hoşgeldiniz  

RÜŞVETİN BELGESİ OLMAZ

Semih Köken | 17 Temmuz 2021 | Kemer Güncel, Siyaset A- A+

RÜŞVETİN BELGESİ OLMAZ

 

Kemer Belediye Meclis  üyesi    Ferhan Fidan ın  kaset kayıtlarının yayınlanmasının ardından  pazartesi günü yıkım ekipleri söz konusu yere gelerek yıkım yaptılar.

Şimdi yapılan bu  kadar haberden sonra  basın toplantısı düzenleyip aklanmaya çalışan meclis üyesinin tutumu kendini kurtarmaya yetmedi.

TOPALOĞLU SEVENLER BİLE ARTIK İSYANDA

Necati Topaloğluna yakın olan Emin Kahraman sosyal medyada bu paylaşımı yaptı.

“Biz 4 ay gece gündüz birileri esnafı tehdit edip ahkam kessin diye çalışmadık! Sayın Başkan bu adam sizin ekibinizin içinde olduğu sürece biz yanınızda yokuz!!!” diyerek Başkanı açık açık uyardı.

Muhalefet olarak çağrılmadığımız Basın toplantısını izlediğimizde aklanmaya çalışan Meclis üyesinin “PANDEMİDEN SONRA YARDIM ETMEK İSTEDİM..!”   demesi bile bir kayırmadır. Yani Rüşvet illaki parayla olmaz ama Necati Hoca  nın bir numaralı adamının üzerine bu leke zamk gibi yapıştı ki söz konusu yer Belediye ekipleri tarafından yerle bir edildi.

“SEN KİMSİNKİ KENDİ KAFANA GÖRE YARDIM EDİYORSUN”

Vatandaş kendini boy aynasında Dev gören ve geçmişini iyi bildikleri Fidan hakkında  ateş püskürtmeye devam ediyorlar.Biz bu adama mı oy verdik ellerimiz kırılsaydı diyerek tepki göstermeye başlarlarken Necati Hoca nın  bu durumdan nasıl çıkaçağı merak konusu oldu.

İNTİKAM ÇAĞRILARI HOCANIN SONUMU OLACAK…

Gün geçtikçe eriyen ve % 18 kadar düşen halk desteğine kadar düşen Hoca nın yapamadıkları ona oy verenleri bile çileden çıkartmaya başladı.Ya bizim taraftasın ya da başına yıkarız sözü o kadar  çok kullanılmaya başladı ki bu intikam çağrılarının Hocanın sonunu getiremeyeceği  anlamına gelmeye başladı.

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle