Hoşgeldiniz  

PTT’NİN 180. YILI KUTLU OLSUN

Semih Köken | 25 Ekim 2020 | Kemer Güncel, Siyaset A- A+

PTT’NİN 180. YILI KUTLU OLSUN
Kemer Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş) Müdürü Kubilay Aydöre, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.
23 Ekim 1840 tarihinde kurulan PTT’nin kuruluşunun 180. yılı dolayısıyla ziyaretlerde bulunan Aydöre, Başkan Topaloğlu’nu da ziyaret etti.
Aydöre, geçmiş ile gelecek arasında köprü oluşturan PTT’nin yenilikçi bakış açısıyla teknolojik yatırımlarla kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla çalıştıklarını söyledi.
Türkiye’nin en köklü kurumlarından olduklarının altını çizen Aydöre, “Tüketicinin daima yanında olmaya devam ediyoruz. 43 bini aşkın çalışanımızla ve 5 bini aşkın hizmet noktamız sayesinde ‘Gidilmeyen yere gitmek ve olunmayan yerde olmak’ ilkesiyle hareket ediyoruz. Bugün de 180. yıldönümümüz dolayısıyla Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.
Başkan Topaloğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Türkiye’nin en köklü kurumlarından olan PTT’nin kuruluşunun 180. yıldönümünü kutluyorum. Halka en hızlı ve güvenli şekilde postalarını ulaştıran PTT emekçilerine de teşekkür ediyorum. Her geçen gün kendini ve hedeflerini geliştiren PTT ailesini tekrardan tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” diye konuştu.
Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar, oturma odası, masa ve iç mekan
Levent Nizam, Emrah Ayhan ve 91 diğer kişi
Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle