Hoşgeldiniz  

Otomobil ve motosiklet tutkunları Kemer’de buluşuyor

Semih Köken | 17 Ekim 2015 | Kemer Güncel A- A+

Kemer İlçesi’de bu yıl 2’ncisi düzenlenecek Geleneksel Otomobil Buluşması, otomobil ve motosiklet tutkunlarını bir araya getirecek.

Geçen yıl ilki yapılan Kemer Geleneksel Otomobil Buluşması’nın ikincisi yarın Kemer ralli alanında yapılacak. Kemer Motor Sporları Kulübü tarafından düzenlenen etkinlikte Antalya ve birçok ilden katılım bekleniyor. Kemer Motor Sporları Kulübü Başkanı Serdar Honamlı, “Geçen yıl yaklaşık 6 bin kişi gelmişti. Bu yıl 1150 otomobil, 500 motosiklet var ve bunları Kemer ralli alanına yerleştireceğiz. Otomobillerin içerisinde eskiden yeniye, arazi araçları ve yarış araçları gibi birçok kategoriden araç olacak. Yaptığımız bu organizasyonda herkes araçlarını sergilemek için geliyor ama biz bir konsept belirledik, bunun dışında olan araçları bu alanın içerisine almayacağız” dedi.

Etkinlikte müzik desibeli yarışması, ralli aracı, enduro ve ATV motosiklet şovlarının yapılacağını aktaran Serdar Honamlı, desibel yarışında dereceye girenlere çeşitli hediyeler vereceklerini anlattı.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle