Hoşgeldiniz  

Olağanüstü Meclis Toplantısı Yapıldı

Semih Köken | 02 Ağustos 2021 | Kemer Güncel, Siyaset A- A+

Olağanüstü Meclis Toplantısı Yapıldı
Çiçeği burnunda yeni Meclis Üyesi Recep Yılmaz İlk Toplantıya katıldı.
Kemer Belediyesi Olağanüstü meclisi Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya geçtiğimiz günlerde meclis üyeliğinden istifa eden Aslı Bayar Ulukapı’nın yerine göreve gelen Recep Yılmaz da ilk kez katılırken, mazeretli olan Semih Özdemir ve Ahmet Can ise toplantıya katılmadı.
Açılış ve yoklama ile başlayan toplantı bir önceki toplantıda alınan karar özetlerinin okunması ile devam etti. Ardından Belediye Meclisinin 07 Temmuz 2021 tarih ve 75 sayılı kararının içeriğinde bazı düzeltmelerin yapılması konusu görüşüldü.
Meclis, geçen mecliste yapılan oylamada, Kemer Belediyesi’ne ait iş yerlerinde açık olan iş yerleri için ilk altı ayda % 25, kapalı olan iş yerleri için ilk ayda % 30 kira indirimi yapılması için karar almıştı.
Yeni düzeltme ile birlikte, alınan kararla geçen ay açık olan iş yerleri için % 25 olarak yapılan indirim % 50 ve kapalı iş yerleri için de indirim % 60 olarak düzeltildi ve oy birliği ile kabul edildi.
Toplantı dilek, temenniler ile son buldu.
Toplantı sonunda bir konuşma yapan Başkan Topaloğlu ilçemizde çıkan yangınlara değindi. Kemer’li gençleri ve kadınları yangında nasıl mücadele verdiklerine değinerek katılanlara teşekkür etti ve yangın konusunda daha dikkatli olmalıyız. dedi
RECEP YILMAZ’A DSP’Lİ Meclis üyelerinden hoş geldin tebrikleri.
Geçtiğimiz günlerde meclis üyeliğinden istifa eden Aslı Bayar Ulukapı’nın yerine göreve gelen Recep Yılmaz’da tebrikleri kabul ederken yaptığı açıklamada; yeni görevim önce Kemer’imiz daha sonra da belediyemize hayırlı olsun. Belediye konusunda bilgi sahibiyiz inşallah Kemer’imiz için çalışmalarımı sürdüreceğim. Dedi
Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle