Hoşgeldiniz  

MURAT CANİK SAVCILIĞA BAŞVURDU

SEMİH KÖKEN | 10 Temmuz 2020 | Kemer Güncel, Siyaset A- A+

MURAT CANİK SAVCILIĞA BAŞVURDU

NECATİ TOPALOĞLU’NUN MAKAM ARACI AÇIKLAMASI HANGİ SÜRECİN FİTİLİNİ ATEŞLEDİ ?

haber video murat kemaneci

 

Beldibi’ndike bir otelin işletmesini alarak binalarda ve sahilde bakım(!) işlerine girişen Bursalı bir holdingin Kemer Belediyesi’ne bağışladığı lüks otomobil tartışma başlattı.
Keler Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun sözde halk adamı imajının yaldızlarının bir bölümünün de dökülmesine neden olan gelişmeler, sosyal medyada da sıklıkla dile getirildi.
9 Temmuz’da basın açıklaması yapan Necati Topaloğlu bu konuda eleştirenlerden Murat Canik’i hedef alan sözler sarfetti ve elinde belgesi bilgisi olanların savcılığa başvurmasını tavsiye etti. Topaloğlu, işadamı Canik’e taarruz ederken sarfettiği sözlerin yaratacağı sonuçlardan haberdar mı bilmiyoruz ama Canik derhal Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurdu.
Canik, Topaloğlu’nun açıklaması için ‘Bulunmaz bir nimet’ ve ‘Şecaat arzeylerken sirkatin söyleme’ imasında bulundu.
Topaloğlu’nun sözleri, hem kendisine, hem de büyükşehir belediye başkanı Böcek’e sıkıntı yaratabilir.

NECATİ TOPALOĞLU VE LÜKS MAKAM ARACI TARTIŞMASI

NECATİ TOPALOĞLU'NUN MAKAM ARACI AÇIKLAMASI HANGİ SÜRECİN FİTİLİNİ ATEŞLEDİ?MURAT CANİK SAVCILIĞA BAŞVURDUBeldibi'ndike bir otelin işletmesini alarak binalarda ve sahilde bakım(!) işlerine girişen Bursalı bir holdingin Kemer Belediyesi'ne bağışladığı lüks otomobil tartışma başlattı.Keler Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun sözde halk adamı imajının yaldızlarının bir bölümünün de dökülmesine neden olan gelişmeler, sosyal medyada da sıklıkla dile getirildi.9 Temmuz'da basın açıklaması yapan Necati Topaloğlu bu konuda eleştirenlerden Murat Canik'i hedef alan sözler sarfetti ve elinde belgesi bilgisi olanların savcılığa başvurmasını tavsiye etti. Topaloğlu, işadamı Canik'e taarruz ederken sarfettiği sözlerin yaratacağı sonuçlardan haberdar mı bilmiyoruz ama Canik derhal Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurdu.Canik, Topaloğlu'nun açıklaması için 'Bulunmaz bir nimet' ve 'Şecaat arzeylerken sirkatin söyleme' imasında bulundu.Topaloğlu'nun sözleri, hem kendisine, hem de büyükşehir belediye başkanı Böcek'e sıkıntı yaratabilir.Devam videolarımızı bekleyin.

Murat Kemaneci paylaştı: 10 Temmuz 2020 Cuma

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle