Hoşgeldiniz  

Liderlere Nasreddin Hoca’lı gönderme

SEMİH KÖKEN | 15 Mayıs 2015 | Kemer Güncel, Siyaset A- A+

Merkez Parti Antalya milletvekili adayı Köksal Selçik, Nasreddin Hoca kıyafetiyle geldiği Konyaaltı sahilinde yaptığı canlandırmayla, siyasi parti liderlerine göndermede bulundu.

Merkez Parti Antalya 1’inci sıra milletvekili adayı 48 yaşındaki Köksal Selçik, öğle saatlerinde hemşehrisi olduğu Nasreddin hoca gibi giyinerek Konyaaltı Sahili’ne geldi. Selçik ve beraberindeki partililer, burada Nasreddin Hoca’nın ‘Göl mayalama’ olayına göndermede bulundu.

“YA ÇALIŞIRSA”

Partili birkaç kişiye diğer siyasi partilerin liderlerinin maskesini takan Köksal Selçik, motorin bidonuna denizden su doldurdu. Parti liderlerinin maskesini taşıyanların “Hocam ne yapıyorsunuz?” sorusuna Köksal Selçik, “Traktörün mazotu bitti. Denizden su alıp traktörü çalıştıracağım” karşılığını verdi. Hocanın yanıtına şaşıran parti liderlerinin “Deniz suyu ile traktör çalışır mı?” sorusuna Selçik bu kez, “Mangalda kül bırakmadınız. Deniz suyu ile traktör niye çalışmasın. Ya çalışırsa” diyerek gönderme yaptı.

Diğer partililer gibi reklam güçleri olmadığını söyleyen Köksal Selçik, “Ayrıca, bol keseden atan diğer partilere böyle bir eylemle gönderme yaptık” dedi. Evli ve 2 çocuk babası Köksal Selçik, aynı zamanda Türkiye Kapıcılar Federasyonu Genel Başkanlığı görevini yürütüyor.0fbf5c7e143a41153e4c09a18d28a481

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle