Hoşgeldiniz  

Kemer’de Esnaf ve Sanatkarlara Pandemi Ziyareti

Deniz Porsuk | 11 Mart 2021 | Kemer Güncel, Siyaset A- A+

Kemer’de Esnaf ve Sanatkarlara Pandemi Ziyareti

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Kemer Kaymakamı Yücel Gemici ve Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret ederek esnaf ve sanatkarların Pandemi sürecindeki durumları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bolat Ünsal, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Kemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mustafa Tıraş, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleriyle görüşmeler gerçekleştiren AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Kemer esnaf ve sanatkarlarını işyerlerinde ziyaret etti, dinamik denetim modeli kapsamında 1 Mart kademeli normalleşme süreci ile ilgili rehberlik ve bilgilendirmeler yaparak hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.

Kemer Kaymakamına Hayırlı Olsun Ziyareti

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Kemer Kaymakamı Yücel Gemici’yi, Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bolat Ünsal ve Kemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mustafa Tıraş ile birlikte makamında ziyaret ederek ilçe esnaflarının Pandemi sürecindeki durumu hakkında görüşme gerçekleştirdi. AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Kemer Kaymakamı Yücel Gemici’ye Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği hakkında bilgi aktararak, “Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak Kaş’tan Gazipaşa’ya kadar 75 esnaf ve sanatkar odamız mevcut. Kemer’de de iki odamız bulunuyor. Bugün ilk olarak Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Bolat Ünsal ve Yönetim ile Denetim Kurulu Üyelerimiz ve Kemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanımız Mustafa Tıraş ve Yönetim ile Denetim Kurulu Üyelerimizi ziyaret ettik. Onların sıkıntılarını ve beklentilerini dinledik. Sizlere de hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirmek istedik. Bir kez daha Antalya’mıza, Kemer ilçemize hoş geldiniz diyor, yeni görev yerinizin hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na Pandemi Teşekkürü

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu, Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bolat Ünsal ve Kemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mustafa Tıraş ile birlikte makamında ziyaret etti, Belediye kiracısı esnaflardan Pandemi sebebiyle 3 ay boyunca kira alınmaması, esnaf ve sanatkarlara yönelik dezenfekte çalışmaları, pazar yerlerinde maske ve dezenfektan dağıtılması, kapalı pazar yerlerinin yapılması, cadde ve sokakların güzelleştirilerek esnafın işlerinin artması ve Pandemi sürecinde esnaf ve sanatkarlara vermiş olduğu destekler dolayısıyla teşekkürlerini iletti.

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun esnaf ve sanatkarlara Pandemi sürecinde gerekli destekleri verdiğini aktararak, “Kemer Esnaf Odası Başkanımız Bolat Ünsal ve Kemer Ulaştırma Hizmetleri Odası Başkanımız Mustafa Tıraş Kemer Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu’nun esnafımıza Pandemi sürecinde gereken desteği verdiğinizi ilettiler. Bizler de geçtiğimiz yıl içerisinde sizlere teşekkür etmek için bir ziyaret gerçekleştirmiştik. Malum Pandemi süreci halen devam ediyor ve sizler de Kemer Belediyesi olarak esnafımıza destek sağlamaya devam ediyorsunuz. Kemer’de bulunan yaklaşık 2 bin 800’e yakın esnafımız adına Belediye kiracısı esnaflarımızdan Pandemi sebebiyle 3 ay boyunca kira almamanız, esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik dezenfekte çalışmalarınız, pazar yerlerinde maske ve dezenfektan dağıtmanız, pazarcı esnafımızı yazın sıcaktan kışın yağmurdan koruyacak kapalı pazar yerleri yapmanız, cadde ve sokakları güzelleştirerek esnafımızın işlerini arttırmanız ve Pandemi sürecinde esnaf ve sanatkarlarımıza vermiş olduğunuz destekler dolayısıyla bir kez daha teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu: “Pandemi sürecini çok iyi yönettiniz, sizleri kutluyorum.”

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaretten şeref duyduk. Biz esnaf odalarımızı kendimizin olarak biliyoruz. Oda Başkanlarımızla birlikte karar alarak çalışıyoruz. Pandemi sürecinde de Oda Başkanlarımızla hep iletişim halinde olduk. Maske dağıtımı ve dezenfekte işlemlerinin gerçekleştirilmesi için hızlı bir şekilde hareket ettik. Herhangi bir konu olduğunda zaten ilk önce sivil toplum örgütlerimi ile görüşüyoruz ve ortak kararlar alıyoruz. Sizleri de bir kez daha kutluyorum. Pandemi sürecini çok iyi yönettiniz. Çünkü bu süreçte her başı ağrıyan sizlere koşuyordu, sizlerden talepler de bulunuyordu. Herkesin de derdine çare olmak zorundaydınız. Bu süreci çok iyi yönettiğiniz için sizleri kutluyorum. Biz Adlıhan Dere Başkanımızı çok seviyoruz, kendisine başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz.” dedi.

Kemer Esnaf Odalarına Ziyaret

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bolat Ünsal ve Yönetim ile Denetim Kurulu Üyeleri, Kemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mustafa Tıraş ve Yönetim ile Denetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek Pandemi sürecinde Kemer esnaf ve sanatkarlarının sorun ve talepleri hakkında görüşme gerçekleştirdi, esnafın durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu. Kademeli normalleşme süreci hakkında bilgi aktaran AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “1 Mart normalleşme süreci ile birlikte dinamik denetim modelinde kaymakamlarımızla birlikte sizlerin de esnaf ve sanatkarlarımızı işyerlerinde ziyaret etmesi ve gerekli rehberlik çalışmalarını yapması çok önemli. Oda Başkanlarımız tarafından esnafımıza yönelik bilgilendirmelerin yapılması ve maske, mesafe ile hijyen kurallarına tam riayet edilmesi ile birlikte ilimizde riski en aza indirmeli ve Pandemi sürecini sağlıklı bir şekilde atlatmalıyız.” dedi.

Kemer Esnafına Normalleşme Süreci Bilgilendirmesi

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bolat Ünsal ile birlikte Kemer esnaf ve sanatkarlarını işyerlerinde ziyaret etti, esnafın taleplerini dinledi. Dinamik denetim modeli kapsamında 1 Mart kademeli normalleşme süreci ile ilgili rehberlik ve bilgilendirmeler yaparak hayırlı ve bereketli kazançlar diledi. Esnaf ve sanatkarların Pandemi kurallarına uyduklarını ifade eden AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “Bildiğiniz gibi 1 Mart kademeli normalleşme süreciyle birlikte dinamik denetim modeline geçildi. Bugün Kemer Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu ve Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Bolat Ünsal ile birlikte sizleri ziyaret ederek dinamik denetim modeli kapsamında gerekli rehberlik ve bilgilendirmeleri gerçekleştiriyoruz. Ziyaretlerimizde, dinamik denetim modeli kapsamında kademeli normalleşme sürecine uygun bir şekilde çalıştığınızı, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyduğunuzu gördük, sizleri tebrik ediyoruz. Pandemi sürecini esnaf ve sanatkarlarımızın dikkati ve tedbiriyle atlatacağız.” dedi.

 

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle