Hoşgeldiniz  

Kemer caddeleri, 93 Bin Laleyle süslendi!‏

SEMİH KÖKEN | 01 Nisan 2015 | Kemer Güncel A- A+

Kemer caddeleri, 93 Bin Laleyle süslendi!
Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yaz sezonu başlamadan önce ilçedeki ve yeni bağlanan mahallelerde kavşak, refüj, park, bahçe ve yeşil alanlara 93 bin lale soğanı dikti.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Park ve bahçelerde özenli bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirterek doğal güzellikleri ve tarihi doku zengini ve turizmin gözbebeği Kemer’i daha yeşil hale getirdiklerini söyledi. Yeni park alanı yapacaklarının altını çizen Başkan Gül, Mevcut park anlayışını tamamen değiştiriyoruz. Yeşil alanları daha yaşanır hale getirerek çok farklı bir park bahçe anlayışıyla İlçemizi ziyaret eden Turistlere ve halkımıza hizmet vereceğiz. İnsanların sıkça kullandığı yol, kavşak, refüj, park, bahçe ve yeşil alanların estetik hale getirilmesi için 93 bin lale soğanını ekiplerimiz şimdiden dikerek hazırlıklarını yaptı. İnşallah bahar aylarında rengarenk açacak laleler Kemer’imize güzelliğine katkı sağlayacak. Dedi

Başkan Gül yeni ve geniş kapsamlı park, yaşam merkezleri, yürüyüş alanları ve yeni yapılan yollarda bisiklet parkuru gibi projeleriyle çevreci bir belediyecilik hizmeti vereceklerinin altını çizdi.

DSC_7322 DSC_7329

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle