Hoşgeldiniz  

KEMER BELEDİYESİNDEN BİR ŞAMPİYON DAHA

Semih Köken | 07 Eylül 2015 | Kemer Güncel, Siyaset A- A+

Bünyesinden Şampiyonlar çıkarmaya devam eden Kemer Belediyesi’nde, Ruhsat Müdürlüğü’nde görevli Mehmet Saygın Türkiye Motosiklet Federasyonu 5 ayak Manisa Akhisar yarışlarında Türkiye 1’incisi oldu. Şampiyonu telefonla arayarak kutlayan Başkan Gül, “Sporu ve sporcuyu sonuna kadar destekleyeceğiz” dedi.

Geçtiğimiz haftalarda Ford araba yarışlarında dereceye giren Kültür Müdürlüğü personeli Kenan Kar ve Enduro yarışlarında dereceye giren Belediye Gençlik Kolları Danışmanı Burak Özdemir gibi, Kemer Belediyesi Ruhsat Müdürlüğü’nde görevli personel Mehmet Saygın’da Belediye’nin gururu oldu. Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun Manisa Akhisar yarışlarında 1‘inci olan Mehmet Saygın, Kemer Belediyesi’nde görev yapan şampiyonlardan bir yenisi olarak tarihe geçti. 74 yarışçı arasından ATV klasmanında Türkiye 1’incisi olan ve aldığı kupayı Kemer’e getirmek üzere yola çıkan Ruhsat Müdürlüğü personeli Mehmet Saygın’ı ilk tebrik eden isim ise Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül oldu. 1’incilik kupasını Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve Kemer’e armağan eden Mehmet Saygın, Başarılarının devam edeceğini belirterek, “Bizlere maddi ve manevi daima destek olan Kemer Belediye Başkanım sayın Mustafa Gül’e bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum” dedi.
BAŞKAN GÜL; GURUR DUYDUM
Kemer Belediyesi’nde görev yapan ve Motosiklet Federasyonu’nun düzenlediği yarışlarda Türkiye 1’incisi olan Mehmet Saygın’ı telefonla arayarak tebrik eden Başkan Mustafa Gül, “Kemer Belediyesi olarak sporu ve sporcuyu daima desteklemeye devam edeceğiz. Daha önce Kenan Kar ve Burak Özdemir gibi Mehmet Saygın’ın da dereceye girmesi ve Türkiye 1’incisi olarak, Kemer’i Motor yarışlarda temsil etmesi bizler için gerçekten gurur verici bir durum. Bizleri gururlandıran ve temsil eden şampiyonumuz Mehmet Saygın’ı bir kez daha yürekten kutluyorum” dedi.

4 2 31

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle