Hoşgeldiniz  

GECE EVİNİ LAĞIM SUYU BASTI

Semih Köken | 08 Mayıs 2021 | Kemer Güncel, Siyaset A- A+

Kemerde olağan olmayan işler her zaman olur.

Bugün gece saatlerinde Asata ait lağım hattı tıkanması sonucunda yeni mahalle Hafize saygan caddesinde bulunan evin giriş katını lağım suyu bastı.

Gece 03 :30 sıralarında meydana gelen olayda Mahmut Yakıcı ya ait ev kullanılamaz hale geldi.

Kemer Kuzdere ana izale  Pis su  hattında dün gece saatlerinde tıkanma oldu ve o bölgede bulunan alt kat 3-4 evi lağım suyu bastı.

Uykularından su sesi ile kalkan vatandaşlar pis suyun evlerine girmesine engel olamadılar. Mahmut Yakıcıya ait evde üç çocuk da bulunurken  gece gelen ekipler sadece dışardaki foseptiği çekerek ayrıldılar.

Evin içinde yarım metre pis suyun girdiğini Söyleyen Yakıcı “Gece şarıltı ile uyandık çocukları zor çıkardık. Evin içine resmen  …ok doldu. Dayanılır gibi değil pis koku ile kendi imkanlarımızla suyu tahliye  etmeye çalışıyoruz. Asat geldi dışardan foseptiği çekip gittiler rica etmeme rağmen içerdeki suyu biz alamayız diyerek  pis su ile bizi baş başa bıraktılar. Yağmur yağmadı  olağanüstü bir olay olmadı evin hali bu resmen .. ok  içinde yüzüyoruz. Eşyalarımız kullanılamaz hale geldi. Gece Polisi çağırdık onlarda tutanak tutup resim çekip gittiler. Söyleyin ben ne yapayım Ramazan mübarek günde kimse yardımcı olmuyor” diyerek  haklı tepkilerini dile getirdiler.

Ev sahibi Mahmut Yakıcı bu durumdan sorumlu olan Asat tır bunun için zararımın giderilmesini istiyorum Birileri bana yardım etsin bu mübarek günde başımıza ..oktan bir olay geldi. Kemer Belediyesinden  Kaymakamlıktan yardım bekliyorum  dedi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle