Hoşgeldiniz  

EMRAH AYHAN GÜNBÜR GÜMBÜR GELİYOR

SEMİH KÖKEN | 21 Mart 2014 | Kemer Güncel A- A+

Seçimlere az bir zaman kala Büyük Birlik Partisine katılımlar çığ gibi büyüyor.19 mart akşam yapılan yemeğe Kemer ve beldelerinden 5 bin kişiye yakın katılım sağlandı. Başka partilerin toplantılara insan getirmek için para vermelerine inat kendi istekleriyle salonu dolduran Emrah Ayhan hayranları salonları doldurarak büyük coşku gösterdiler. Son günlerde yaşanan olaylara değinen Ayhan, “İnşallah desteksiz ve şişirme haber haberlerle karşılaşmayız. Biz bir kartopu olarak yolu çıktık ve büyüdük. Büyüdükçe bunlar olacaktır. Bizim hiçbir sıkıntımız yok ve gayet rahatız. Bu yazıyı yazdıranları da tespit ettik. Biz her zaman aynı siyasetimize devam ediyoruz. Seçimden sonra biz, belediye ve GATAB çalışanlarının ekmeğiyle kesinlikle oynamayacağız. Kemer’de yeni iş kollarının açılması için uğraşacağız. Miting havasında kendimizi halkımıza anlatıyoruz. Bu mitingler devam edecek. Seçimin bizim için çok rahat geçeceğine inanıyorum ve bu seçimi aldığımızı da gayet rahat bir şekilde söylüyorum. Biz kendi yolumuzda gidiyoruz” dedi.
“KEMER’DE KENT KONSEYİ OLUŞTURACAĞIZ”
Adayların projelerini eleştiren Emrah Ayhan, “Baktıklarıma ve duyumlarıma göre Kemer’de uzay üssü istasyonu bile herhalde bu dönemde yapılmaya çalışılacak. İnsanlar Kemer’de, turizmin olduğu, işsizliğin olmadığı ve herkese eşit bir yönetim istiyorlar. Biz projelerimizi halkımıza sorarak yapacağız. En ufak bir projede bile insanların görüşlerini alacağız. Sormadan ve danışmadan yapılan işlerde büyük sıkıntı yaşandığını görüyoruz. Kemer’de hem rantın önünü kesmek hem de ilçeyi güzelleştirmenin tek başına yapılamayacağını bildiğimiz için Kent Konseyi kuracağız. Halkımızla birlikte beraberce bu yönetimi yapacağız. 4 bin nüfuslu Tekirova Beldesi’ni yönetemeyen arkadaşlar, şaşıyorum ki şu anda Kemer Belediyesi’nin yönetimine adaylar ama bunu nasıl yapacaklarını açıklayamıyorlar. Çünkü 20 yıldır Tekirova’ya yapılan hiçbir şey yok” diye konuştu.
ŞEHİTLER İÇİN MEVLİT OKUTULACAK
Huzur Camiinde 22 Mart Cumartesi günü öğle namazına müteakip Kur’an ziyafeti olacağını açıklayan Ayhan, dünyaca ünlü 4 hafızın katılacağını söyledi. Tüm şehitleri için mevlit okutacaklarını belirten Ayhan, şöyle konuştu; “Ayrıca bu mevlit, şehit Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nun vefat yıldönümüyle ilgili de olacak. Tüm halkımız davetlidir.” BBP Adayı Emrah Ayhan, 31 Mart sabahında Kemer’de aydınlık bir dönemin başlayacağını ifade etti.
Karalama politikalarına girmediklerini söyleyen Ayhan, “İsteyen, istediğini söylesin. Çok iyi bir ekip kurduk ve ekibimizle birlikte çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz. Gücümüze güç kattık ve daha da güçlendik. Herkes bunun farkında. Kemer’in aydınlık günleri çok yakında bizimle başlayacak. Kemer’i, doğru ve dürüst bir şekilde yönetmeye talip olduk. Turizmde bir takım çalışmalar yaparak, işsizliği çözeceğiz. Birlikte karar vereceğiz ve hep birlikte yapacağız. Yeter ki gelirleri doğru yönlere aktaralım ve doğru bir şekilde kullanalım” diye konuştu.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle