Hoşgeldiniz  

Dünya Şampiyonları izledi

Semih Köken | 02 Ekim 2015 | Kemer Güncel A- A+

Red Bull Sea To Sky Enduro Yarışları etkinlikleri çerçevesinde sanatçı Şevval Sam, Antalya’nın Kemer ilçesinde konser verdi. Konser öncesi alanı dolduran yüzlerce yabancı turist müzik eşliğinde dans ederek geceye ayrı bir renk kattılar. 
Kemer ilçesinde bu gün saat 16.00’da başlayacak Red BullSea To Sky Enduro Yarışları kapsamında Şevval Sam konser verdi.Kemer Belediyesi ile Kemer Enduro Motosiklet Kulübü tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen konserde Sam, sevilen şarkı ve türküleri seslendirdi. Dinleyiciler, yaklaşık 2 saat sahnede kalan Sam’ın seslendirdiği şarkılara eşlik ettiler. 
Yarışlara katılacak sporculara başarı dileyen Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Son 2 aydır ülkemizdeki kötü gidişattan dolayı bugünde şehitlerimiz var onun içinde içimiz buruk şekilde bugünü kutluyoruz ama lanetlemekten başka içimizden bir şey gelmiyor inşallah artık halkımız uyanır bu kötü gidişe halk kendi ellerliyle dur der. Biz ülke arasında çıkan savaşta olsa hadi neyse ama hiçbir uğruna şehitlerimizi veriyoruz polislerimiz askerlerimiz şehit oluyorlar ve onun için çok heyecanlı kutlayamıyoruz bugünü. Hepimiz İçimiz kan ağlayaraktan buraya geldik ama yapmış olduğumuz bu işte dünya şampiyonasını kutluyoruz. Bundan 7 sene önce arkadaşlarımızın şaka gibi biz sıfır denizden tahtalı dağına motorla çıkacağız dediğinde bana da şaka gibi geldi. Bu spor kolay bir iş değil diyen Başkan Gül; bu spor özveri gerekir, emek gerekir ve azim gerekir. Dedi 
Bu işte emeği geçen ve kurucularından Semih Özdemir, Burak Özdemir, İsmail arkadaşımız Savaş Minta arkadaşımız gecelerini gündüze katarak o dağları yola çevirdiler belediye personelimizle birlikte. Onlara sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. Geçen yıl yapmış olduğumuz Red Bull Sea To Sky Enduro Yarışları videosunu 40 milyon kişi izlemiş. Onun için tanıtım açısından çok önemli olan bu spor Kemerin tanıtımını da başarıyla yapmıştır. Dedi 

DSC_0179
Konuşmasının ardından Başkan Gül; sanatçı Şeval Sam’a çiçek ve Kemer Fotoğrafı bulunan bir adet plaket hediye etti. Konser arasında Enduro sporcularından İngiliz Jonyy Walker, İspanyol Alfredo Gomez ve Güney Afrikalı Wade Young, sahneye çıkarak vatandaşları selamladı ve yarışmacılara başarılar dilediler.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle