Hoşgeldiniz  

Başkan Gül, İmar Konusunda Tekirova Halkı ile Buluştu

Semih Köken | 06 Ekim 2015 | Kemer Güncel A- A+

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Tekirova Mahallesinde vatandaşlarla ile yaptığı toplantıda, Tekirova Mahallesinde daha önce çıkarılan ve iptal olan imar planı ile ilgili olarak görüşlerini bildirdi ve vatandaşları dinledi.
Yapılan toplantıya, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Başkan Yardımcıları Kemal Yüksel, Nuray Minta Kemer Meclis Üyesi Recep Yılmaz, turizmciler ve Tekirova’lı vatandaşlar katıldı.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve beraberindeki heyet, Tekirova Mahallesi Meydan Restaurantta düzenlenen toplantıda, Tekirova mahallesinin iptal olan İmar Planı ve yeni yapılacak olan İmar planı ile ilgili bilgilendirme toplantısında, yeni yapılacak olan plan konusunda vatandaşları bilgilendiren ve onlarında görüşlerini alan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül; “Beldibi imar planında olduğu gibi Tekirova mahallemizin de imar çalışmasını çok kısa bir sürede çıkaracağız. Tabi bu imar çalışmalarını yaparken sizlerin de değerli görüşlerinize başvurup birlikte karar vereceğiz.” Dedi
Başkan Mustafa Gül’ün konuşmasının ardından Mimar Burhan Kızılöz ise, imar planı hakkında vatandaşlara bilgi verdi. Vatandaşların sorularını da cevaplayan Mimar Kızılöz yapılacak olan “Tekirova Mahallesi İmar Planı” ilgili birlikte karar verip mahalle halkının görüşleri alınıp hazırlanacağını söyledi. Kemer Belediye Başkan yardımcısı ve İmar Şehircilik Müdürü Nuray Minta’da toplantıya katılanların sorularına detaylı olarak cevap verdi.
Konuşmaların olumlu olduğunu ve kendi menfaatleri olan Tekirova halkı toplantı sonunda Başkan Mustafa Gül ve ekibine teşekkür ettiler

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle