Hoşgeldiniz  

AURA Güzellik Yarışması’nda kraliçe belli oldu

Semih Köken | 04 Ekim 2021 | Kemer Güncel, Siyaset A- A+

AURA  Güzellik Yarışması’nda kraliçe belli oldu

ANTALYA’da 40 ülke güzelinin katılımıyla bu yıl 15’incisi düzenlenen Miss Aura International Güzellik Yarışması’nı Filipinli Alexandra Faith Garcia kazandı.

 

Kemer’de bir otelde düzenlenen yarışma için 2 haftadır kampta bulunan 40 ülke güzeli, birçok etkinliğe katıldı. Gittikleri her yerde bol bol fotoğraf ve video çekerek sosyal medya sayfalarından paylaşan güzeller aynı zamanda da final gecesi için hazırlıklarını tamamladı.

Dün yapılan final gecesinde ise ilk olarak güzeller hep beraber açılış için hazırlanan koreografi ile sahneye çıkarken, ardından bikini ve son olarak da gece kıyafetleri ile sahne aldı. Güzellerin yeteneklerini sergiledikleri dakikalarda özellikle bale eğitimi alanların dansları izleyenlerden bol alkış aldı.

ANTALYA'DA 40 ULKE GUZELININ KATILIMIYLA BU YIL 15'INCISI DUZENLENEN MISS AURA INTERNATIONAL GUZELLIK YARISMASINI FILIPINLI ALEXANDRA FAITH GARCIA (FOTODAKI) KAZANDI.(FOTO:KEMER-DHA)

Gecenin sonunda yarışmanın jürisi tarafından Filipinli güzel 26 yaşındaki Alexandra Faith Garcia kraliçe tacını takarken, ikinciliği Romanyalı güzel Alexandra Stroe, üçüncülüğü Ukraynalı güzel Katerina Pidkopai, dördüncülüğü Kolombiya’dan Maria Del Mar Meza, beşinciliği ise Fransa’dan Cassandra De Soussa kazandı.
Kendi ülkesi dışında hiçbir yarışmaya katılmayan Filipinli güzelin tacını takarken yaşadığı mutluluğa gözyaşları eklenirken, yarışmacı arkadaşları Filipinli güzelin bu anında ona sarılarak mutluluğuna ortak oldu.

ANTALYA'DA 40 ULKE GUZELININ KATILIMIYLA BU YIL 15'INCISI DUZENLENEN MISS AURA INTERNATIONAL GUZELLIK YARISMASINI FILIPINLI ALEXANDRA FAITH GARCIA KAZANDI.(FOTO:KEMER-DHA)

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle