Hoşgeldiniz  

Ak Parti Antalya’da görev dağılımı yapıldı

Semih Köken | 16 Ocak 2015 | Kemer Güncel, Siyaset A- A+

AK Parti Antalya İl Başkanlığı kongresi sonrasında görev dağılımı yapıldı. İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısının ardından Ak Parti İl Başkanı Av. Rıza Sümer, “Yeni yönetimin Antalya’ya, ülkemize ve partimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ak Parti Antalya teşkilatı İl Başkanı Av. Rıza Sümer başkanlığında toplanırken görev dağılımı yapıldı. İl Başkanı Av. Rıza Sümer, yeni yönetim kurulunun itina ile belirlendiğini, Antalya’nın sorunlarına hakim, birlik ve beraberliği sağlayacak, çalışkan dürüst, fedakar kişilerden oluştuğunu söyledi. Teşkilat olarak yeni Yönetim Kurulu üyeleri ile yoğun bir seçim sürecinin içerisine gireceklerini belirten Sümer, Ak Parti’nin çıtasını daha da yukarılara taşımak için gece gündüz demeden çalışacaklarını kaydetti. Sümer, açıklamasını şöyle sürdürdü:

 

 

“Partimizin kurumsal kimliği içerisinde birim başkanlarımızın çalışmaları önemli yer tutmaktadır. Tüm çalışmalarımızda İktidar partisi olmanın verdiği sorumluluk anlayışı içerisindeyiz. Yönetim kurulu arkadaşlarımı teker teker kutluyorum. Birim görevlerinin dışında da her arkadaşımızı genel anlamda görevler bekliyor. 12 yıl boyunca ülkemizin gelişiminde dev adımlar atan Ak kadroların başarılarına paralel olarak, Antalya’mızın sorumluluğu da bizlere aittir.”

Ak Parti Antalya’da görev dağılımı şöyle oluştu:

“Mehmet Çetinkaya (Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı), Abdullah Işıkhan (Teşkilat Başkanı), İbrahim Ethem Taş (Seçim İşleri Başkanı), Eşref Ural (Tanıtım Medya Başkanı), Yüksel Yüce (Dış İlişkiler Başkanı), Osman Dirican (Sosyal İşler Başkanı), Ayhan Ateş (Ekonomik İşler Başkanı)

 

Ali Çetin (Halkla İlişkiler Başkanı), Zekeriya Tonoğlu (İdari ve Mali İşler Başkanı), Mesut Topçu (Ar-Ge Başkanı), Mehmet Karasan (Yerel Yönetimler Başkanı) ve Mustafa Atılgan (İl Sekreteri)”

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle