Hoşgeldiniz  

Yaz Spor Okulu öğrencilerine milli değerler konferansı

Semih Köken | 23 Ağustos 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Yaz Spor Okulu öğrencilerine milli değerler konferansı

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan Yaz Spor Okulları’na devam eden 5- 18 yaş arası öğrencilere milli değerler eğitimi verildi.

Büyükşehir Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Müftülüğü işbirliğiyle düzenlenen ‘Yaz Spor Okulları’ etkinliği, her yıl binlerce Antalyalı genç sporcuya profesyonel destek vererek genç sporcuların yetişmesine olanak sağlıyor. Sportif faaliyetlerin yanı sıra Büyükşehir Belediyesi ‘Yaz Spor Okulları’ öğrencileri için gerçekleştirdiği konferanslarla da çocukları bilinçlendirmeye devam ediyor. Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, düzenlediği ‘Milli Değerlerimiz’ adlı konferansla şair, yazar ve ressam Recep Garip’i ağırladı. Genç sporcularla buluşan Garip, tarihin ve günümüzün yaşanmış örnekleriyle sahip çıkmamız gereken milli değerlerimize vurgu yaparken milli birlik ve beraberlik içerisinde tüm zorlukların aşılabileceğini ifade etti.

ŞEKER PORTAKALI SAHNEDE

Konferansın ardından sahne alan ‘Şeker Portakalı’ animasyon ekibi genç sporcularla buluştu. Sihirbazlık gösterisinden palyaço performansına, köpük şovundan yüz boyama etkinliğine kadar pek çok eğlenceli aktivite ile çocuklar doyasıya eğlendi. Program sonunda çocuklara kek ve meyve suyu ikram edildi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle