Hoşgeldiniz  

Yat Limanı’nda Türel’e Teşekkür Dalışı

SEMİH KÖKEN | 20 Mayıs 2015 | Antalya Haber, Gündem A- A+

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e göreve gelmesinin ardından bir yıl içinde yaptığı hizmetler için teşekkür etmek isteyen 6 dalgıç yat limanında dalış gerçekleştirdi. Su altına temizlik yapan dalgıçlar “Şehrimize yapılan hizmetlerde bizim de katkımız olsun” diyerek bu etkinliği gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Göreve gelmesinin ardından Antalya’yı özlediği hizmetler ile yeniden buluşturan ve dev projelerin startını veren Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 5 yılda yapacağı hizmeti bir yıla sığdırarak önemli bir başarıya imza attı. Antalya’da yaşayan 6 dalgıç Antalya’yı daha yaşanabilir bir kent yapan, başta deniz olmak üzere çevreye karşı duyarlılık gösteren Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e teşekkür etmek adına dalış gerçekleştirdi.

Yapılan çalışmalara katkı sağlamak isteyen dalgıçlar su altında temizlik yaptı. Planlandığı biçimde doğu dalgakıranın iç tarafında gerçekleşen su altı temizliği dalışında dalgıçlar 6 çuval çöp topladı.  Çıkarılan çöpler arasında, lastikten yangın tüpüne, alüminyum kutulardan pet şişelere çok sayıda kirlilik yaratan madde yer aldı. Denizi bir süreliğine daha pırıl pırıl yapan dalgıçlar, deniz birimi ile deniz kirliliğinin tespiti ve önlenmesine yönelik denetimlerini sıklaştıran Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e teşekkür etti.

Dalgıçlar “Bir yılı geride bırakan Büyükşehir Belediye Başkanımıza şehrimize ve biz Antalyalılara yaptığı hizmetler için teşekkür etmek istedik. Bunu da çorbada bizim de tuzumuz olsun. Biz de şehrimize yapılan hizmetlere katkı koyalım düşüncesi ile temizlik çalışması yaparak ifade etmek istedik” dedi. dalgıç temizlik (1) dalgıç temizlik (2)

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle