Hoşgeldiniz  

Winx Perileri, İtalya Bahçesi’nde çocuklarla buluştu

Semih Köken | 22 Ağustos 2016 | Antalya Haber, EXPO 2016, Gündem, Yaşam A- A+

Winx Perileri, İtalya Bahçesi’nde çocuklarla buluştu

EXPO 2016 Antalya’daki İtalya Bahçesi’nde düzenlenen etkinlikte çocuklar, çizgi film dünyasının sevilen kahramanları Winx perileriyle keyifli bir gün geçirdi.

Expo 2016 Antalya sergi alanında yer alan İtalya Bahçesi, animasyon dünyasının önemli çizgi filmlerinden Winx Club’ın lisans acentesi işbirliğiyle, çocuklara yönelik keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Etkinlik süresince bahçeyi ziyaret eden çocuklar, doğa perisi Flora’nın çiçekler hakkındaki bilgilendirici bültenleri eşliğinde, bir yandan Winx Club filmleri izlerken diğer yandan da Winx perilerinden Bloom, Flora ve Stella ile bol bol fotoğraf çektirme imkânı buldu. Özellikle kız çocuklar hayranı oldukları Winx perilerini karşılarında görünce büyük bir mutluluk yaşadı. Etkinlik süresince hediye edilen peri kanatlarını takan çocuklar İtalyan Bahçesi’nde renkli görüntüler sergiledi.

‘FLORA’ ÇOCUKLARA DOĞAYI ANLATTI

Winx Club’un İtalyan menşeli bir çizgi film olduğunu söyleyen Lisans Acentesi yetkilisi Burcu Pirhasoğlu, Expo 2016 Antalya’da olmaktan çok mutlu olduklarını belirterek şunları söyledi:

“Son derece mutluyuz burada olmaktan da çünkü İtalyan bahçesi bizim için çok doğru bir yer. Çocuklarla buluştuk. Çok keyifliydi her şey. Türkiye’de olduğu kadar dünyada da son derece popüler karakterler. Çocuklara özellikle doğayı sevdiren ‘Flora’ karakteri aslında birebir buradaki konseptle de çok örtüşüyor. Flora doğa perisi. Hayvanları, bitkileri çocuklara tanıtıyor ve sevdiriyor.”

İTALYA BAHÇESİ’NDE ETKİNLİKLER DEVAM EDECEK

İtalya Bahçesi İletişim Danışmanı Zuhal Gürdamar ise hafta sonu gerçekleşen etkinliğe özellikle kız çocuklarının yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, “Farklı etkinliklerle karşınızda olacağız. Expo’nun konsepti ‘Çiçek ve Çocuk’ bildiğiniz üzere. Biz de bu konsepte uyum sağlayarak, geleceğimiz olan çocuklarımıza yatırım yaparak, çocuklarımıza yönelik bir takım farklı etkinliklere imza atmak istiyoruz. Expo’nun sonuna kadar da etkinliklerimiz sürecek” dedi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle