Hoşgeldiniz  

Vali Karaloğlu: Sorunları elbirliğiyle aşacağız

Semih Köken | 20 Haziran 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Vali Karaloğlu: Sorunları elbirliğiyle aşacağız

ANTALYA Valisi Münir Karaloğlu, kurum, kuruluş ve sivil toplum kuruluşlarından ‘hayırlı olsun’ ziyaretlerini kabul ederken, “El birliği ile sorunları aşacağız” mesajı verdi.

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ve yönetim, denetim, disiplin kurulu üyeleri Vali Münir Karaloğlu’nu ziyaret ederek hayır olsun temennisinde bulundu, AESOB hakkında bilgi verdi.

AESOB yöneticilerinden sorunları dinleyen Vali Karaloğlu, 50’den fazla sektörle ilişkili olduğunu belirttiği turizm sektöründe yaşanan krize değindi.

Esnafın toplumun belkemiği, ana omurgası olduğunu ifade eden Vali Karaloğlu, “Esnaf rahat değilse huzurlu değilse toplumun huzurlu olması mümkün değildir. Elbirliği ile sorunları aşacağız. Bayramla beraber iç turizmde ciddi bir hareket olacak. İç turizm esnafın işine daha çok gelir. Yerli turist dışarı çıkar, alış veriş yapar, gezer. Antalya bundan sonra yerli turizme daha çok önem vermeli ve yatırım yapmalı. Hükümetimizin turizmle ilgili çok ciddi çalışmaları var. Önümüzdeki hafta Turizm Bakanımız Sayın Nabi Avcı Antalya’da olacak. Sektörle toplantı yapılacak” dedi.

Vali Karaloğlu’nu daha sonra Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MUSİAD) Antalya Şubesi Başkanı Resul Lekesiz ve yönetim kurulu üyeleri, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, ile Konyaaltı Belediye Balkanı Muhittin Böcek ziyaret ederek ‘Hayırlı olsun’ dileğinde bulundu.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle