Hoşgeldiniz  

TÜROFED bombalı saldırıyı lanetledi

Semih Köken | 18 Şubat 2016 | Antalya Haber, Gündem, Siyaset, Yaşam A- A+

TÜROFED bombalı saldırıyı lanetledi

TÜRKİYE Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, Ankara’da dün düzenlenen bombalı saldırıyı lanetledi.

TÜROFED Başkanı Osman Ayık, yaptığı açıklamada, Türkiye’yi bölmek isteyen, ülkedeki huzuru kaçırmak isteyen ve bunu kanlı eylemlerle hayata geçirmek isteyenlerin amaçlarına ulaşamayacağını söyledi. Başkan Ayık, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Güzel ülkemiz yine hunharca bir saldırı ile karşı karşıya kaldı. Yüzyıllarca farklı medeniyete, ırka ve kültüre ev sahipliği yapan ülkemizin huzurla anılan bir ülke olmasını herkes kadar çok istiyoruz. Bir kez daha yinelemek isteriz ki; terör tüm dünyanın sorunudur. Bu sorunu çözmek için sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın el ele verip hareket etmesi gerekmektedir. Çağımız diyalog çağıdır. Bombalarla, öldürmekle çözüm üretilemeyeceğini biliyoruz. Saldırıyı yapanları lanetliyoruz. Bu vahim saldırıda yaşamını yitirenlere rahmet, yaralılara şifa ve tüm halkımıza başsağlığı diliyoruz.”DHA

TURKIYE OTELCILER FEDERASYONU (TUROFED) YONETIM KURULU BASKANI OSMAN AYIK, ANKARA'DA DUN DUZENLENEN BOMBALI SALDIRIYI LANETLEDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle