Hoşgeldiniz  

Turistler oryantali seçti

Semih Köken | 20 Temmuz 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Turistler oryantali seçti

YERLİ yabancı yüzlerce tatilcinin serinlemek için tercih ettiği Antalya’daki Aqualand Su Parkı ziyaretçilerinin en çok beğendiği aktivite, oryantal şov oldu.

Popüler eğlence merkezi Aqualand Su Cenneti’nde, animasyon şovlar tüm hızıyla sürüyor. Sezon süresince her ulustan turistin ağırlandığı su parkında oryantal rüzgarı esiyor. Oryantal Eftal tarafından gerçekleştirilen öğle şovu, Türk ve İranlı turistlerden büyük ilgi görüyor. Göbek dansının inceliklerini gözler önüne seren oryantaller, danslarına animasyon ekleyerek, görselliği ve kahkahası bol bir şov hazırlıyor.
ANTALYA'DA POPULER EGLENCE MERKEZI AQUALAND SU CENNETI'NDE, ORYANTAL RUZGARI ESIYOR. ORYANTAL EFTAL TARAFINDAN GERCEKLESTIRILEN OGLE SOVU, TURK VE IRANLI TURISTLERDEN BUYUK ILGI GORUYOR.(FOTO:IBRAHIM LALELI/ANTALYA-DHA)
Animasyon şovlarla su kaydıraklarından kayıp güneşlenen turistlere farklı bir atmosfer yaratmaya çalıştıklarını belirten merkez yönetimi, şovlara müşteri anketleri doğrultusunda yön verdiklerini söyledi. Giriş ve çıkış sırasında turistlere mini anket yapan yönetim, ‘En çok hangi animasyonu beğendiniz’ sorusunu yöneltiyor. Turistler oylarıyla oryantalleri birinci, dalga havuzunu ise ikinci sırada seçti. Oryantal şov, sezon sonuna kadar haftanın her günü devam edecek.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle