Hoşgeldiniz  

Türel’den Mevlana Kavşağı’na geceli gündüzlü denetim‏

SEMİH KÖKEN | 05 Şubat 2015 | Antalya Haber, Gündem, Kemer Güncel A- A+

Mevlana Kavşağı’nı üst geçişle 3 katlı hale getirecek çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Çalışmaları farklı saatlerde denetleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel “Planladığımız zamanda bu kavşağı Antalya’nın hizmetine sunacağız” dedi.

Büyükşehir Belediyesi, üst geçiş ekleyerek, 3 katlı hale getireceği Mevlana Kavşağı’nda hummalı bir çalışma yürütüyor. İlk olarak altyapı çalışmaları hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Bu kapsamda ASAT ekipleri kavşağın içme suyu ve yağmur suyu deplase çalışmalarını yapıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de, hızla ilerleyen çalışmaları gece gündüz denetleyerek, çalışmaları yerinde inceliyor. Sabah saatlerinde çalışmaları yerinde denetleyerek, yetkililerden bilgi alan Başkan Türel, çalışmalarının kendisine söylenen hızda ilerleyip ilerlemediğini görmek için inşaat alanını gece de ziyaret etti.

HIZLA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Başkan Menderes Türel, kavşak inşaatının oldukça hızlı sürdüğünü belirterek, “İçme suyu, yağmur suyu, kanalizasyonla ilgili deplaseler bugün hemen hemen tamamlanıyor. Kazı çalışmaları hızlı bir şekilde devam edecek. Bugün ilk ayağımızdaki betonu döküyoruz. Çalışmaları ben de yakından takip ediyorum. En kısa zamanda burayı tamamlamak istiyoruz” dedi.

TRAFİKTE SORUN YAŞANMIYOR

Türel, Mevlana Kavşağı’ndaki trafik akışında sıkıntı yaşanmadığına dikkat çekerek, şöyle konuştu: “Alternatif trafiği kavşağı kapatmadan önce detaylı bir şekilde planladık. Güzergahlar ışıksız hale geldi. Bir tek Mevlana Restoran’ın karşısında ışık var. Onun dışında kavşakta bütün yönlere giderken hiçbir yerde beklemeden ilerleyebiliyorlar. Bütün tedbirleri alarak çalışmalarımızı yoğun şekilde sürdürüyoruz. Planladığımız zamanda bu kavşağı Antalya’nın hizmetine sunacağız.”GetAttachment (13) GetAttachment (14) GetAttachment (15) GetAttachment (16)

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle