Hoşgeldiniz  

Tenis İl Birinciliği Müsabakaları tamamlandı

Semih Köken | 19 Nisan 2016 | Antalya Haber, Gündem, Spor, Yaşam A- A+

Tenis İl Birinciliği Müsabakaları tamamlandı

TÜRKİYE Okul Sporları 2015-2016 öğretim yılı faaliyet programında yer alan Okullararası Küçükler, Yıldızlar ve Gençler İl Birinciliği müsabakaları Antalya’da gerçekleştirildi.

TURKIYE OKUL SPORLARI 2015-2016 OGRETIM YILI FAALIYET PROGRAMINDA YER ALAN OKULLARARASI KUCUKLER, YILDIZLAR VE GENCLER IL BIRINCILIGI MUSABAKALARI ANTALYA'DA GERCEKLESTIRILDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)
Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü’nde yapılan Okullararası Küçükler, Yıldızlar ve Gençler İl Birinciliği müsabakalarına 60 okuldan yaklaşık 200 sporcu katıldı. Küçükler, Yıldızlar ve Gençler İl Birinciliği müsabakalarında Küçük Erkeklerde Atatürk Ortaokulu 1’inci, Küçük Kızlarda Konyaaltı Doğa Koleji, Yıldız Erkeklerde Mecdude Başakıncı Ortaokulu 1’inci oldu. Birinci olan takımlar İzmir ve Mersin’de düzenlenecek Grup Birinciliği müsabakalarına katılma hakkı elde etti.

Gençler İl Birinciliği müsabakasında ise erkeklerde Özel Maarifet Anadolu Lisesi, kızlarda Adem Tolunay Anadolu Lisesi birinci oldu. Adem Tolunay Anadolu Lisesi 11-15 Mayıs tarihleri arasında Trabzon’da düzenlenecek Türkiye Şampiyonası’nda kızlarda Antalya’yı temsil edecek.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle