Hoşgeldiniz  

Serdar Ortaç’tan hayranlarına evlilik tavsiyesi

Semih Köken | 06 Temmuz 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Serdar Ortaç’tan hayranlarına evlilik tavsiyesi

ANTALYA’nın Kemer İlçesi’nde bir eğlence merkezinde sahneye çıkan Serdar Ortaç, hayranlarına yine evlilik tavsiyesinde bulundu. Evliliğin iyi ve kötü yanları olduğunu söyleyen Ortaç, “Mesela dansçılarımdan İnci, dans ederken sağ gözümle bile bakamıyorum. O yüzden beyler evlenin diyorum ama evlenmeden önce iyi düşünün” dedi.

Yerli tatilcilerin yoğunlukta olduğu Kemer’de Ramazan Bayramı’nın ilk günü Club Aura’da Serdar Ortaç sahneye çıktı. Konser öncesi kulübün girişinde yoğunluk yaşanırken, Ortaç’ı izlemeye gelenler içeri girebilmek için uzun süre bekledi. İçeri girmeyi başaranlar DJ performansı ve go-go kızlarının gösterileriyle eğlendi.

Saat 02.00 sıralarında Serdar Ortaç’ın sahneye çıkmasıyla eğlence doruğa ulaştı. Dansçılarının eşlik ettiği Serdar Ortaç, sevilen şarkılarını seslendirdi. Konserine başlamadan hayranlarına yine evlilik tavsiyesinde bulunan Serdar Ortaç, “Evliliğin iyi yanları da var kötü yanları da. Bundan sonra dansçılara dokunmak yok. Mesela dansçılarımdan İnci, dans ederken sağ gözümle bile bakamıyorum. Böyle bir kızı dans ederken izleyemiyorsunuz. Hiç kimseye ‘balım’, ‘cicim’, ‘canım’ diyemiyorsunuz. O yüzden beyler ‘evlenin’ diyorum ama evlenmeden önce iyi düşünün” dedi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle