Hoşgeldiniz  

Şehit yakınları ve gazilere iftar

Semih Köken | 20 Mayıs 2018 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Şehit yakınları ve gazilere iftar

ANTALYA Valiliği tarafından şehit aileleri ve gaziler için iftar verildi.

ANTALYA VALILIGI TARAFINDAN SEHIT AILELERI VE GAZILER ICIN IFTAR VERILDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Kundu Oteller Bölgesi’nde bir otelde verilen iftar programına Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cengiz Yıldız, Antalya İl Emniyet Müdür Vekili Ramazan Ahmet Taşır, İl Müftüsü Osman Artan, siyasi parti temsilcileri, çok sayıda şehit aileleri ve gazi katıldı.

 

İftarın ardından konuşan Vali Karaloğlu, vatan topraklarının şehit ve gazilerin emaneti olduğunu belirterek bu topraklar için fedakarlık yapması gerekenlerin gereğini her zaman yaptığını söyledi. İsrail’in saldırısı nedeniyle Filistin’de şehit olan 63 kişi ve yaralanan binlerce Filistinliye dünyanın sırtını çevirdiğini kaydeden Vali Münir Karaloğlu, “İstanbul’da yapılan toplantı Türkiye’nin Filistin’e sırtını çevirmediğinin mesajıdır. Allah onlardan razı olsun” dedi.

 

Fırsat buldukça şehit yakınları ve gazilerle bir araya geldiklerini de vurgulayan Karaloğlu, sorunlarını çözmek için valilik olarak her zaman kapılarının açık olduğunu söyledi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle