Hoşgeldiniz  

Şaban’ın ‘Emine’ Isteği Karşılıksız Kaldı, Devreye Polis Girdi

Semih Köken | 28 Şubat 2017 | Antalya Haber, Gündem A- A+

Şaban’ın ‘Emine’ Isteği Karşılıksız Kaldı, Devreye Polis Girdi

Antalya’da terk eden sevgilisini ayağına getirebilmek için yaklaşık 5 metre yüksekliğindeki bir üst geçide çıkan gencin, “Emine’yi istiyorum” feryadı, Antalya trafiğini alt üst etti.

Şaban'ın 'Emine' Aşkı Karşılıksız Kaldı, Devreye Polis Girdi, System.String[]
Antalya’da terk eden sevgilisini ayağına getirebilmek için yaklaşık 5 metre yüksekliğindeki bir üst geçide çıkan gencin, “Emine’yi istiyorum” feryadı,  Antalya trafiğini alt üst etti. Adının Şaban olduğu öğrenilen 22 yaşındaki çılgın aşığı polis ‘Emine’ vaadiyle ikna ederken, olaydaki isim benzerliği de akıllara  Kemal Sunal ile  Meral Zeren‘in başrollerini paylaştığı ‘Salako’ filmindeki Şaban-Emine repliklerini getirdi.

Olay,  Muratpaşa Etiler Mahallesi  Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki bir üst geçitte gerçekleşti. Saat 23.10 sıralarında  Antalya Büyükşehir Belediyesinin hemen önündeki bir üst geçide çıkarak bağırmaya başlayan 22 yaşındaki Şaban S.’yi fark edenler, durumu polise bildirdi. Yaklaşık 5 metre yüksekliğindeki üst geçidin korkuluklarını aşarak tehlikeli hareketlerde bulunan genci, polis ikna etmeye çalıştı. Şaban S.’nin iknalara kulak asmaması üzerine polis trafiği durdurdu. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri ise, olası ihtimale karşı şişme branda kurarak önlem aldı. Bu sırada bazı sürücüler olayı cep telefonlarıyla çekerken, bir sürücü ise aracından inip Şaban S.’ye tepki gösterdi. Sürücü anayolda yürüyerek tepkisini sürdürdü.

Polisin ‘Emine’ vaadi ikna etti

Trafiği alt üst eden Şaban S.’nin, üst geçide çıkma sebebini soran polise verdiği ‘onu istiyorum, devlet her şeye çare buluyor buna bulamıyor’ yanıtı ise vatandaşları güldürdü. Terk eden sevgilisinin adının Emine olduğunu öğrenen polis, çılgın aşığı ‘Emine’ vaadiyle ikna etti. İknanın ardından kapanan trafik polis tarafından tekrar açıldı. Yaklaşık yarım saatte yaşanan diyaloglar ile isim benzerlikleri ise  Kemal Sunal ve  Meral Zeren‘in başrollerini paylaştığı ‘Salako’ filmindeki Şaban-Emine repliklerini akıllara getirdi.

Polis Şaban S.’yi ifade almak üzere karakola götürdü.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle