Hoşgeldiniz  

Rus Kadın ve Çocuklarının Cenazesi Alındı

Semih Köken | 17 Şubat 2017 | Antalya Haber, Gündem A- A+

Rus Kadın ve Çocuklarının Cenazesi Alındı

Antalya’nın Aksu ilçesinde eşi tarafından öldürülen Rus kadın ve 2 çocuğunun cenazesi Rusya’ya gönderilmek üzere Adli Tıp Kurumu Morgu’ndan alındı.

Antalya’nın Aksu ilçesinde eşi tarafından öldürülen Rus kadın ve 2 çocuğunun cenazesi Rusya’ya gönderilmek üzere Adli Tıp Kurumu Morgu’ndan alındı. Özel cenaze şirketi tarafından alınan cenazeler bu akşam uçakla gönderilecek.

Aksu ilçesinde yaşayan Muammer Gün (60), geçtiğimiz pazartesi günü gece yarısı çocukları 15 yaşındaki Viktor ve 13 yaşındaki Leyla Gün’e içine tarım ilacı koyduğu şekerlemeleri yedirip zehirlemişti. Muammer Gün, ardından İngilizce öğretmeni eşi 37 yaşındaki Anna Gün’ü göğsüne pompalı tüfekle ateş ederek öldürmüştü. Muammer Gün, salı günü de 155’i arayarak, çocuklarını zehirleyip eşini tüfekle öldürdüğünü söyleyip pompalı tüfekle intihar etmişti.

Cumhuriyet Savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından 4 kişinin cenazesi otopsi yapılmak üzeri Adli Tıp Kurumu Morguna sevk edilmişti.

Rusya’nın Antalya Başkonsolosluğu yetkilileri otopsileri tamamlanan cenazelerin alınması için 37 yaşındaki Anna Gün ve zehirlenerek öldürülen çocukların Rusya’daki yakınlarıyla irtibata geçti. Anna Gün ve çocuklarının cenazeleri yakınlarının isteği üzerine özel bir cenaze hizmetleri şirketi tarafından Adli Tıp Morgu’ndan bugün alındı. Cenazeler bugün uçakla Rusya’ya gönderilecek.

Öte yandan, Muammer Gün’ün de dün cenazesi yakınları tarafından alınarak toprağa verilmişti.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle