Hoşgeldiniz  

Phoenix Fire Dancer’dan nefes kesen gösteri

Semih Köken | 13 Haziran 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Phoenix Fire Dancer’dan nefes kesen gösteri

DANS, akrobasi, cimnastik ve ateş şovlarının yer aldığı Phoenix Fire Dancers’ın muhteşem gösterisi nefesleri kesiyor. Expo 2016 Antalya Kongre Merkezi’nde 18 Haziran’a kadar ücretsiz sahne alacak Avusturyalı gösteri grubu, ilginç sahne şovuyla her yaştan izleyicinin beğenisini topluyor.

 

Dünyanın en önemli ateşli dans ve gösteri topluluğu ‘Phoenix Fire Dancers’ Expo 2016 Antalya Kongre Merkezi’nde 18 Haziran’a kadar devam edecek gösterilerine başladı. Lazer eşliğinde yapılan dans gösterisiyle başlayan şov, sahne dekoruyla da göz dolduruyor. Canlı müzik performansı eşliğinde çarpıcı efektlerle süslenen şovda birbirinden zor hareketleri sergileyen cimnastikçiler izleyenleri şaşırtıyor.

Akrobatların ip yardımıyla havada asılı kalarak gerçekleştirdiği gösteri ise izleyenlerin adeta nefesini kesiyor. Işıklı ve ateşli hula hoplarla birbirinden zor hareketler gerçekleştiren dansçılar hula hopları çevirdikçe sahnede renkli görüntüler oluşturuyor. Grubun ateş ve pyro gösterisi ise büyük beğeni topluyor. Ucu ateşli sopaları korkusuzca çeviren kadın ve erkek dansçılar, büyük alkış alıyor. Pyro ile bir anda parlayan sahne nefes kesen bir gösteriye ev sahipliği yapıyor. Gösteriyi ‘muhteşem’ olarak nitelendiren izleyiciler ise özellikle ateş şovunu ilgiyle izlediklerini söylüyor. Phoenix Fire Dancers Grubu’nun ücretiz olarak sahneleyeceği gösterileri, Expo 2016 Antalya Kongre Merkezi’nde 18 Haziran’a kadar devam edecek.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle