Hoşgeldiniz  

Muratpaşa Sünnet Şöleni’ne kayıtlar başladı

Semih Köken | 26 Temmuz 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Muratpaşa Sünnet Şöleni’ne kayıtlar başladı

MURATPAŞA Belediyesi’nce 3 Eylül’de gerçekleştirilecek sünnet şöleni için kayıtlar başladı.

Muratpaşa Belediyesi’nin, 5-12 yaş aralığındaki çocuklar için düzenleyeceği sünnet şölenin kayıtları başladı. Muratpaşa Belediyesi Sünnet Şöleni’nde bu yıl, engelli çocuklar da unutulmadı. Sağlık kurumlarında sünnet olacak tüm çocuklar, 3 Eylül’de gerçekleştirilecek şölende de gönüllerince eğlenecek. Vatandaşlar; sünnet şöleni için 444 80 07 numaralı Turunç Masa hattını arayarak bilgi alabilecek.

SON BAŞVURU 19 AĞUSTOS’TA

Muratpaşa Belediyesi Sünnet Şöleni’nde erkekliğe ilk adımını atacak çocuklar için son başvuru tarihi 19 Ağustos olarak belirlendi. Aileler, muhtarlıklar, Turunç Masa, Muratpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’ye, çocuklarının nüfus cüzdanı fotokopisi ile başvurabilecek. Engelli çocuklar için RAM raporu ya da sağlık raporu istenecek. Aileler, başvuru sırasında form ve muvafakatname dolduracak.

ŞÖLEN 3 EYLÜL’DE

Şölene katılacak tüm çocukların sünnet kıyafetleri, Muratpaşa Belediyesi’nce hediye edilecek. Sünnet işlemi, sağlık kurumlarında, hijyenik ortamlarda uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilerek, iyileşme süreci titizlikle takip edilecek. Sünnet kıyafetleri başta olmak üzere tüm ihtiyaçları Muratpaşa Belediyesi’nce karşılanacak olan çocuklara, 3 Eylül’de gerçekleştirilecek şölende ayrıca sürpriz hediyeler verilecek.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle