Hoşgeldiniz  

Mirage Park, GÜRİŞ tarafından işletilecek

Semih Köken | 11 Ocak 2016 | Gündem, Kemer Güncel, Oteller, Siyaset, Turizm, Yaşam A- A+

Mirage Park, GÜRİŞ  tarafından işletilecek

Güriş İnşaat ve Mühendislik A.Ş., mülkiyeti kendisine ait olan Mirage Park Resort Otel’in işletmesini tekrar devir aldı.
2005 yılından beri Öger Otel işletmeleri Holiday Plan Majesty grupta kiralık olan Mirage Park Resort Otel, Öger Otel işletmelerinin iflası ve kira sözleşmesini 30 Aralık 2015 tarihinde tek taraflı fesh etmesi üzerine mülkiyeti Güriş İnşaat ve Mühendislik A.Ş.’ye ait olan Mirage Park Resort Otel tesisini firma olarak kendisi işletme kararını aldı.
2000-2005 yıllarında otelin Genel Müdürlüğü görevini yürüten ve şu anda Güriş İnşaat Turizm Koordinatörü olan Mimar Fikret Demirtürk tarafından Mirage Park Resort Otel’de 2016 yaz sezonu için çalışmalarına başladı. Demirtürk yaptığı açıklamada; “Firmamıza ait Mirage Park Resort Otel, Kemer İlçesi’nin en büyük kongre salonları, futbol sahası, 522 oda, 6 villa ve 1 konuk evi ile her pazarda Türk turizmine, Antalya ve Kemer’e hizmet etmeye devam edecektir” dedi.mirage-park-mulk-sahibi-tarafindan-isletilecek686eb8d7a431c5fd7bf2014e52d

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle