Hoşgeldiniz  

MHP Kemer İlçe Yönetim kurulu belli oldu.

Semih Köken | 27 Kasım 2016 | Gündem, Kemer Güncel, Siyaset, Yaşam A- A+

MHP Kemer İlçe Yönetim kurulu belli oldu.

MHP Genel Başkan Başdanışmanı ve Antalya Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, ve MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri Kemer ilçe Başkanlığına atanan Hüseyin Kara ve ekibini  ziyaret ederek çalışmalarda bulundu.

Parti ziyaretinde Basın toplantısıda düzenleyen Kemer ilçe Teşkilatı yeni yönetim kurulu üyelerini tanıttı.

MHP Kemer İlçe Yönetim Kurulu Aşağıda ki şekilde oluştu.

Hüseyin Kara- İlçe Başkanı

Oğuz Dokgöz- başkan yardımcısı

İlyas Zanco- İlçe Başkan Yardımcısı

Aydın Demir- Muhasip

Şebnem Güven- Genel Sekreter

Cemil Köylüoğlu, Eyüp Adaletli, Rıdvan Vicir, Hasan Habire ,  Beytullah  Gedik,  Müge Cesur ,

Veysel Baylan , Mustafa Yaman , Kerim ,Sayan  , Emre Delibudak ve Mehmet Ergün Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Belirlendiler.

Ayışığı Gazetesi ve kemerhaber.com olarak MHP Kemer İlçe Yönetimine Başarılar Dileriz..20161126_130933 20161126_124940_1 20161126_122328

Basın toplantısında konuşan MHP Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Kara şu şekilde konuştu.

SAYIN MİLLETVEKİLİM, SAYIN İL BAŞKANIM, İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİM VE KIYMETLİ BASIN MENSUPLARI,

BUGÜNKÜ BASIN TOPLANTIMIZA TEŞRİF ETTİĞİNİZ İÇİN HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM. HEPİMİZİN BİLDİĞİ ÜZERE BEN VE YÖNETİMİM  GENEL MERKEZİMİZİN TENSİPLERİ İLE 16 KASIM GÜNÜ İL TEŞİKİLATIMIZ TARAFIFINDAN İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE ATANDIK, BİZE BU GÖREVİ LAYIK GÖREN BAŞTA HARTEKETİMİZİN LİDERİ GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN DEVLET BAHÇELİYE,VE İL BAŞKANIMIZ SAYIN MUSTAFA AKSOY’A HUZURLARINIZDA TEŞEKKÜR EDİYORUM.SÖZ VERİYORUZ ,KEMERDE BİZLERE DUYULAN GÜVENİ BOŞA ÇIKARTMAYACAĞIZ.

SAYIN BASIN MENSUPLARI,

ŞAHSIM VE YÖNETİMİM ÖNCEKİ YÖNETİMDE DE GÖREVDE OLMAMIZ SEBEBİYLE TEŞKİLATIMIZI DA,KEMERİMİZİN SORUNLARINI DA BİLİYORUZ VE KEMERİN YETİŞTİRDİĞİ VE YILLARCA KEMERİMİZE HİZMET EDECEK GENÇ BİR EKİBİZ,BUGÜN İTİBARI İLE KEMERDE GİRMEDİK MAHALLE , ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ.BİZ BİLİYORUZ Kİ İL TEŞKİLATIMIZ HEP YANINMIZDA OALACAK,BİZDE İLÇE YÖNETİMİ OLARAK İL BAŞKANIMIZIN EMİRLERİNİ BEKLEYECEĞİZ.İLÇEMİZDE SİYASİ DURUŞUN TEMSİLCİSİ OLACAĞIZ AKŞAMDAN SABAHA GÖMLEK DEĞİŞTİRİR GÜBİ PARTİ DEĞİŞTİREN SİYASİ ANLAYIŞA KEMERDE SON VERECEĞİZ,SİYASETİ  İTİBARSIZLAŞTIRAN  KİMLİKSİZLEŞTİREN,SİYASETİ DEDİKODU VE TEZVİRAT OLARAK ALGILAYAN SİYASETÇİ TİPİNİ PARTİMİZDE BARINDIRMAYACAĞIZ.BEN VE YÖNETİMİM GÖREVDE OLDUĞUMUZ SÜRECE BAŞBUĞUMUZUN İZİNDE VE LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİNİN EMRİNDE OLACAĞIZ. 

SAYIN BASIN MENSUPLARI,

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 47 YILDIR  SİYASET SAHNESİNDE OLAN VE DEMOKRASİYE İNANAN İNSANLARIN BİR ARAYA GELEREK KURDUĞU, MAZİSİNDE BİR ÇOK MAĞDURİYETLER,MAHKUMİYETLER YAŞAMIŞ ANCAK YEGANE GEREKÇESİ SİYASET YAPMAK OLAN, TÜRK MİLLETİNE KARŞI MAHÇUP OLMAYAN GELENEKLERİ VE İLKELERİ OLAN  BİR SİYASİ HAREKETTİR.SİYASET YAPMA ANLAŞİYİMİZİ DA GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN  DEVLET BAHÇELİ ÖNCE ÜLKEM VE MİLLETİM, SONRA PARTİM VE BEN ŞEKLİNDE VECİZLENDİRMİŞTİR.

BU HAREKET GÜCÜNÜ MİLLETTEN ALMIŞ, HEYECANINI TARİH VE ECDADIMIZIN HATIRALARINDA BULMUŞTUR. BU HAREKETİN MENSUPLARI  MEŞRUİYET İÇİNDE KALARAK, HERHANGİ BİR BASKI VE ZULME SAPMADAN, MİLLİ HASLET VE HAYSİYETLE TÜRK MİLLETİNİN DOĞRULUŞUNA KILAVUZLUK YAPMIŞTIR.MİLLİYETÇİ HAREKET BÖLGESEL HESAPLARI BOŞA ÇIKARTAN, KÜRESEL OYUNLARI BOZGUNA UĞRATAN MUHTEŞEM BİR DİRİLİŞİN MİLLİ MÜCADELENİ BUGÜN KÜ KAHRAMANLARI ELİYLE BİLLURLAŞAN DESTANDIR. BU DİRİLİŞİN MANEVİ LİDERLERİ ÖNCELİKLE İHLAS PINARI BÜYÜKLERİMİZ, ECDADIMIZIN HAYIR DUALARI, ŞEHİT VE ŞÜHEDANIN EŞSİZ HATIRALARIDIR.BAĞIMSIZ YAŞAMA AZİM VE İRADEMİZİ KIRMAYA ÇALIŞAN KİRLİ EMELLERE BU HAAREKAETİN MENSUPLARI ASLA BOYUN EĞMEDİĞİ GİBİ ONLARIN DÜMEN SUYUNA DA GİRMEMİŞ, ZULME SESSİZ VE TEPKİSİZ KALMAMIŞTIR.ŞÜPHESİZ Kİ, BUNDAN ÖDÜN VERİLMESİ, TARİHİN GERİYE SARILMASI, GEÇMİŞTEKİ AĞIR VE VAHİM GÜNLERİN TEKRARI İMKANSIZ VE İHTİMAL DIŞIDIR.BUNA KARŞI HAZIRLIKLI OLMAK, MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİĞİ GÜÇLENDİRMEK HEPİMİZİN VE HERKESİN EN TEMEL MİLLİ GÖREV VE VECİBESİDİR..

DEĞERLİ BASINMENSUPLARI,

GEÇEN YIL 24 KASIMDA SÜREYİNİN KUZEYİNDE RUS UÇAĞININ DÜŞÜRÜLEN UÇAK MAALESEF ÜLKEMİZE, KEMERİMİZE DÜŞMÜŞTÜR. ELBETTE RUS PİLOTUN TÜRKMEN DAĞINDAKİ TÜRKMENLERİ BOMLADIĞI VE SINIR İHLALİ GERÇEĞİNİ ORTADAN KALDIRMAZ. ANCAK BU OLAY ÜLKEMİZİN ,ŞEHRİMİZİN VE İLÇEMİZİN EN ÖNEMLİ GELİR KALEMİ VE GEÇİM KAYNAĞI TURİZMİNİ OLUMSUZ ETKİLEMİŞTİR.TURİZMDEN GEÇİMİNİ SAĞLAYAN İNSALARIMIZ İŞLETMECİLERİMİZ MAĞDUR OLMUŞTUR.BU OLAY PATLAR PATLAMAZ MHP SEKTÖRÜN SIKINTILARI YERİNDE TESBİT ETMEK İÇİN ANTALYAMIZA GELMİŞTİR.GENEL BAŞKAM YARDIMCILARIMIZ A. KENAN TANRIKULU,VE EMİN HALUK AYHAN BEY SEKTÖR TEMSİLCİLERİ GÖRÜŞÜP YAZDIKLARI RAPORLARINI PARLEMANTOYA TAŞIMIŞLARDIR.  YİNE ÜLKEMİZDE 2016 YILININ SON ÇEYREĞİNDE ÇOK ÖNEMLİ OLAYLAR YAŞANDI 15 TEMMUZ GİBİ TÜRK DEMOKRASİ TARİHİNE ALTIN HARFLERLE YAZILAN DEMOKRSİ DESTANI Kİ BU DESTANIN EN ÖNEMLİ KISMI SAYIN SAYIIN GENEL BAŞKANIMIZ TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. MİLLİYETÇİ HAREKETİN LİDERİNİN SÖYLEDİĞİ BİR KEZ DAHA ORTAYA ÇIKMIŞTIR. KALKIŞMANIN İLK SAATLERİNDE GENEL BAŞKANIMIZIN DEMOKRASİDEN YANA TAVRI UZUN GECENİN VE HAİN DARBE GİRİŞİMİNİN EN ÖNEMLİ KIRILMA ANI OLMUŞTUR. ALTIN NESİL YETİŞTİRME İDDİASINDAKİ FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN NASIL KATİL BİR NESİL YETİŞTİRDİKLERİNİ O GECE MİLLETİMİZ GÖRMÜŞTÜR. BU MİLLETİN ASİL EVLATLARI MİİLETİ İLE BİRLİKTE HAİN KALKIŞMAYA KALKAN OLMUŞLARDIR. BU VESİLE İLE DEMOKRASİ DİRENİŞİNDE ŞEHİT OLANLARI TÜM ŞEHİTLERİMİZLE BİRLİKTE RAHMETLE ANIYORUM, GAZİLERİMİZE DE SAĞLIK DİLİYORUM. CENABI ALLAH TÜRK MİLLETİNİ BU TÜR BADİRELERDEN KORUSUN.

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI,

KONUŞMAMIN BAŞINDA DA İFADE ETTİĞİM GİBİ YENİ GÖREVE GERİLEN BİZLER KEMERİMİZİ TANIYORUZ SORUNLARINI BİLİYORUZ. BUGÜNÜ MİLAT KABUL EDEREK TEŞKİLATIMIZLA, DAVASININ  YANINDA DURAN, KENDİSİNE OY VEREN KEMER HALKININ İRADESİNE SAYGI GÖSTERİP PARTSİNDE KALAN KIYMETLİ MECLİS  ÜYELERİMİZLE BİRLİKTE MİLLETİMİZE ULAŞACAĞIZ, PARTİMİMİZİN GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİNİ ONLARA ANLATACAĞIZ, SAYIN GENEL BAŞKANIMIZIN SELAMLARINI ONLARA İLETECEĞİZ. ÇALIŞACAĞIZ, ÇALIŞACAĞIZ, ÇALIŞACAĞIZ ALLAHIN İZNİYLE BAŞARACAĞIZ. BASIN TOPLANTIMIZA KATILIMINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM.NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle