Hoşgeldiniz  

Kucağında çocuğuyla balkonda intihara kalkıştı

Semih Köken | 03 Temmuz 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Kucağında çocuğuyla balkonda intihara kalkıştı

ANTALYA’nın Kumluca İlçesi’nde 2’nci kattaki evinin balkonunda kucağına aldığı çocuğuyla intihara kalkışan Özlem K.’nın bu girişimi son anda önlendi.

Kumluca Meydan Mahallesi’nde oturan Özlem K.’nin sabah saatlerinde 2’nci kattaki evinin balkonunda üzerine çıktığı sandalyede kucağına aldığı çocuğuyla intihara kalkıştığını görenler, polis ve itfaiyeye haber verdi. Olay yerine gelen polis, Özlem K.’yi ikna etmeye çalışırken, itfaiye ekipleri de zemine hava yastığı açtı.
ANTALYA'NIN KUMLUCA ILCESI'NDE 2'NCI KATTAKI EVININ BALKONUNDA KUCAGINA ALDIGI COCUGUYLA INTIHARA KALKISAN OZLEM K., BIR ANLIK DALGINLIGI SONUCU KENDISINI IKNA EKMEYE CALISAN AHMET TUNC TARAFINDAN KUCAGINDAKI COCUGU ILE BIRLIKTE YAKALADI. EKIPLER ESLIGINDE AMBULANSA ALINAN KADIN KONTROL ICIN HASTANEYE, ARDINDAN IFADESI ICIN POLIS MERKEZINE GOTURULDU.(FOTO:RAMAZAN SARIKAYALI/KUMLUCA-DHA)
Sağlık ekiplerinin hazır beklediği olay sırasında polis, Özlem K.’nın arkadaşının eşi olan Ahmet Tunç’tan yardım istedi. Ahmet Tunç’un kendisiyle konuşmak için yukarı geldiğini söylemesi üzerine evin dış kapısını açan Özlem K., tekrar balkondaki sandalyenin üzerine çıktı.

BOŞANDIĞI EŞİ ÇOCUĞU ALMAK İSTEMİŞ

Boşandığı eşinin çocuğu almak istediği, yeni evlendiği eşinin ise bu duruma duyarsız olduğu gerekçesiyle intihara kalkıştığı söyleyen Özlem K., sık sık çocuğu atacağı ve eski eşine vermeyeceği tehdidinde bulundu.

Bu sırada balkondaki Ahmet Tunç, Özlem K.’ya su getireceğini söyleyerek içeri girdi ve dairenin kapısını polislering elmesi için açtı. Ahmet Tunç tekrar balkona çıktıktan sonra polis de eve girdi. Balkonda kadını ikna ekmeye çalışan Ahmet Tunç, su verdikten sonra bir anlık dalgınlığından yararlandığı Özlem K.’yi ve kucağındaki çocuğu yakaladı. Evde hazır bekleyen polis ekipleri de kadına müdahale ederek, kucağındaki çocuğu aldı. Ekipler eşliğinde ambulansa alınan kadın kontrol için hastaneye, ardından ifadesi için polis merkezine götürüldü.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle