Hoşgeldiniz  

Korkutelili üniversite öğrencisi Ankara’da öldü

Semih Köken | 17 Temmuz 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Korkutelili üniversite öğrencisi Ankara’da öldü

ANKARA’da darbe girişimi sırasında Genelkurmay Başkanlığı’na helikopterden yapılan saldırı sırasında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi 22 yaşındaki Yasin Naci Ağaroğlu, yaşamını yitirdi. Antalya’nın Korkuteli İlçesi’nde oturan Ağaroğlu’nun yakınları, acı haberle gözyaşı döktü.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezuniyeti için kalan son ders sınavı nedeniyle Ankara’da bulunan Yasin Naci Ağaroğlu, dün akşam yaşanan darbe girişimi sırasında Genelkurmay Başkanlığı yakınlarındaki yurdun bahçesinde yaşanan olayları takip etmek için dışarı çıktı. Arkadaşlarıyla olayları izleyen Ağaroğlu’nun helikopterle bölgeye açılan ateş sonucu başından vurularak yaşamını yitirdiği belirtildi.

Korkutelili olan Yasin Naci Ağaroğlu’nun ilçede öğretmenlik yapan anne ve babası ise seminer için gittikleri Trabzon’da acı haberi aldı. Korkuteli Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde meslek dersi öğretmeni olarak görev yapan Zehra ve Osman Ağaroğlu çifti acı haber üzerine apar topar Ankara’ya gitti.

Yasin Naci Ağaroğlu’nun Ankara Numune Hastanesi’ndeki cenazesinin otopsi sonrası ailesine teslim edileceği belirtilirken, cenazenin yetişmesi halinde bugün, aksi halde yarın Korkuteli’de toprağa verilmesi bekleniyor.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle