Hoşgeldiniz  

KKTC’li Bakanlar Türel’i ziyaret etti

Semih Köken | 01 Haziran 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

KKTC’li Bakanlar Türel’i ziyaret etti

KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova ile Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret etti.

 

Expo 2016 Antalya için kente gelen KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova ile Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e nezaket ziyaretinde bulundu. Expo 2016 Antalya’nın çok önemli bir organizasyon olduğuna değinen Başkan Türel, “Expo, 6 ay sonra bitmeyecek. Daha sonra bir botanik park olarak devam edecek. Antalya’ya gelecek misafirlerimizi ilk götüreceğimiz yer Expo alanı olacak” dedi.

Antalya’da daha önce Büyükşehir Belediyesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni gezdiğini belirten Bakan Özdemir Berova ise çok önemli bir proje olduğunu ifade etti. Merkezin muhteşem bir kompleks olduğunu vurgulayan Berova, bu projede emeği geçen herkesi kutladığını söyledi.

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNACAĞIZ

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu da Başkanı Menderes Türel’in başarılı bir şekilde belediye başkanlığı görevini üstlendiğini belirterek, çevre, turizm gibi birçok konuda fikir alışverişinde bulunmak istediklerini ifade etti. Ziyaretine sonunda Başkan Menderes Türel, konuk Bakanlara Antalya’nın geleneksel reçellerinden hediye etti.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle