Hoşgeldiniz  

Kemerli sporcuların  şampiyonluk gururu

Semih Köken | 14 Ağustos 2017 | Antalya Haber, Gündem, Kemer Güncel, Spor, Yaşam A- A+

Kemerli sporcuların  şampiyonluk gururu

Kemer Belediyesi’nin desteklediği motor sporcuları Mehmet Saygın ile Bayram Uysal, Bodrum’da yapılan Enduro ve ATV şampiyonasından kupa ile döndüler. Sporcular Başkan Gül’ü ziyaret ederek desteği için teşekkür ettiler.

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından 5-6 Ağustos tarihlerinde Muğla’nın Bodrum ilçesinde düzenlenen Türkiye Enduro Şampiyonası ve Türkiye ATV Şampiyonası’na katılan Kemerli sporcular 4 kupa ile döndüler.
ŞAMPİYON OLDULAR
Kemer Belediyesi’nin destekleri ile yarışlara katılan Mehmet Saygın ATV Klasmanda birinci, Genel Klasmanda ikinci olurken, Bayram Uysal Enduro Klasmanda birinci, Genel Klasmanda ikinciliği kazandı. Şampiyon 2 sporcu, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ederek mutluluklarını paylaştılar.

BAŞKAN GÜL KUTLADI
Saygın ve Uysal Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e destekleri için çok teşekkür ederken Başkan Gül, “Destek verdiğimiz sporcuların ilçemize madalya getirmesi bize büyük bir gurur yaşatıyor. Şampiyon sporcularımızı yürekten kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle