Hoşgeldiniz  

Kemer’de İlk İftar

Semih Köken | 07 Haziran 2016 | Antalya Haber, Gündem, Kemer Güncel, Oteller, Turizm, Yaşam A- A+

Kemer’de İlk İftar

Kemer Belediyesi Ramazan ayında gelenek haline getirdiği halka iftar yemeğini bugün 5 mahallede olduğu gibi Aslanbucak Mahallesinde de gerçekleştirdi. Geçen yıllardan farklı olarak bu seneki iftar yemeğinde halkla protokolü bir araya getirildi.
Otogar Kapalı Pazar yerindeki iftar yemeğine çok sayıda vatandaşın yanı sıra, Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer Müftüsü Ayhan Ermiş, Kemer Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Yüksel, Semih Top, Nuray Minta, Meclis Üyeleri, Aslı Bayar Ulukapı, Recep Yılmaz, Özcan Çeliktaş, Kemer Belediyesi birim Müdürleri katıldı.
Kuzdere, Göynük, Tekirova, Çamyuva Mahallelerin yanı sıra Aslanbucak Otogar yanı Kapalı Pazar Yeri’nde gerçekleşen iftar yemeğine gelen Belediye Başkanı Mustafa Gül, vatandaşların ramazan aylarını kutladı ve eşi Neşe Gül ile birlikte vatandaşlara yemek dağıttı.
Belediye Başkanı Gül, “Bereketin, sevginin, saygının, paylaşımın en yoğun yaşandığı bugünlerde halkımızla iç içe olmak bizim için son derece anlamlı ve önemli. Bugün bizlerle birlikte ilk iftarlarını açan başta Kemer Kaymakamımız Mustafa Cihad Feslihan, İlçe Müftümüz Ayhan Ermiş, Başkan Yardımcılarıma, daire müdürlerime bir kez daha teşekkür ediyorum. Her gün yapılacak şekilde planlanan iftar yemeklerimizin bugün ilkini vatandaşımızın yoğun bir katılım ile gerçekleştirdik. 5 Mahallemizde onların en kısa sürede ulaşabileceği uygun yerlerde iftar yemeklerimizi yapıyoruz” dedi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle