Hoşgeldiniz  

KAFEYE KURŞUN YAĞDIRDI

SEMİH KÖKEN | 20 Mayıs 2015 | Antalya Haber, Gündem A- A+

Antalya Adliyesi’nde geçen 5 ocak akşamı Hristiyan olduğunu söylediği için darp edildiğini iddia eden Halil Kara, bir süre önce devrettiği Milli Egemenlik Caddesi üzerindeki kafeteryayı kurşun yağmuruna tuttu.

Olay dün akşam saatlerinde meydana geldi. Halil Kara, Milli Egemenlik ile Hasan Subaşı caddelerinin kesiştiği noktada bir süre önce kafeterya açtı. Kara, kısa süre sonra kafeyi bir arkadaşına devretti.

Dün akşam taraflar arasında alacak- verecek anlaşmazlığı yüzünden tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine olay kavgaya dönüştü. Kara, belindeki tabancayı çıkarıp devrettiği işyerini kurşun yağmuruna tattu. Açılan ateş sonucu işyeri savaş alanına döndü. Polisin kısa sürede müdahale etmesiyle olay büyümeden sona erdi.

Olayla ilgili Halil Kara, işyerinde kavga ettiği Fatih Selim E., Kemal Ö. ve Evren E. gözaltına alındı. Kara, işyerinin ele geçirildiğini iddia etti. Fatih Selim E. ise yakın arkadaşı Kara’yı yalancılıkla suçladı.

İfadesine başvurulan işyerinin yeni sahibi olduğunu söyleyen Tarık G. ile işçisi Bahar Ç., Halil Kara’nın işyerine saldırıp tabancayla ateş ettiğini söyledi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle