Hoşgeldiniz  

Justin Bieber ve Rihanna Antalya’ya geliyor

SEMİH KÖKEN | 14 Mayıs 2015 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

DÜNYA starlarını Türkiye’ye getirerek farklı şehirlerde konser ve spor organizasyonları düzenleyen B4L Organizasyon sahibi Ümit Akbulut ile SGM Entertainment sahibi Semih Genel, iki dev konser düzenlemeye hazırlanıyor.

B4L ve SGM Entertainment ortaklığıyla dünya yaldızı Rihanna ve genç kızların sevgilisi Justin Bieber Antalya’da konser verecek. Her iki konserin tarih çalışmalarının yapıldığını belirten organizatörler, binlerce insanın katılacağı dev konser organizasyonları olacağını söyledi. Semih Genel, iki konser için büyük hedefler konulduğunu söyledi. Sadece Antalya odaklı bir konser olmayacağını belirten Genel, “Justin Bieber ve Rihanna’nın binlerce hayranı Antalya’da tatil yapıyor olacak. Turistler başta olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde de bilet satışı yapılacak” dedi.

DUNYA STARLARINI TURKIYE'YE GETIREREK FARKLI SEHIRLERDE KONSER VE SPOR ORGANIZASYONLARI DUZENLEYEN B4L ORGANIZASYON SAHIBI UMIT AKBULUT ILE SGM ENTERTAINMENT SAHIBI SEMIH GENEL, IKI DEV KONSER DUZENLEMEYE HAZIRLANIYOR.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle