Hoşgeldiniz  

İşyeri sahipleriyle zabıta kavgasında 4 yaralı

Semih Köken | 22 Temmuz 2017 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

İşyeri sahipleriyle zabıta kavgasında 4 yaralı

ANTALYA’nın Alanya İlçesi’nde işyeri çalıştırma kurallarına uymadığı gerekçesiyle kapatılmak istenen işyerinin sahipleriyle zabıta arasında çıkan kavgada, 2 zabıta memuruyla 2 işyeri çalışanı yaralandı. Kavga anı çevredeki bir kişinin cep telefonu tarafından kaydedilirken, belediye işyeri sahiplerinden şikayetçi oldu.
ANTALYA'NIN ALANYA ILCESI'NDE ISYERI CALISTIRMA KURALLARINA UYMADIGI GEREKCESIYLE KAPATILMAK ISTENEN ISYERININ SAHIPLERIYLE ZABITA ARASINDA CIKAN KAVGADA 2 ZABITA MEMURUYLA  AHMET B. (FOTODAKI)  VE HASAN T. YARALANDI. KAVGA ANI CEVREDEKI BIR VATANDASIN CEP TELEFONU TARAFINDAN KAYDEDILIRKEN, BELEDIYE ISYERI SAHIPLERINDEN SIKAYETCI OLDU.(FOTO:ALANYA-DHA)
Alanya’ya bağlı Tosmur Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan bir restoran hakkında iddiaya göre müzik kapatma saati olan 24.00’ten sonra yüksek müzik çalındığı gerekçesiyle polis ve zabıtaya çok sayıda şikayette bulunuldu. Şikayetler üzerine 2 hafta önce işyerine giden Alanya Belediyesıi zabıta ekipleri tutanak tutarak, işlem yapmak istedi. Bu sırada iddiaya göre alkollü olan işyeri işletmecileri Ahmet B. ile Hasan T., zabıtalara saldırdı. Kavgada 2 zabıta memuru ile Ahmet B. ve Hasan T. yaralandı. Kavga anı ise çevredeki bir kişi tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

Kaydedilen görüntülerde zabıta ekipleriyle Ahmet B. ve Hasan T.’nin tartıştığı, tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüştüğü ve ekiplerle işyeri yetkililerinin küfürleşerek yumruklaştığı görüldü. Kavga sırasında Ahmet B.’nin “Benden rüşvet istediler, vermedim bana saldırıyorlar” dediği duyuldu. Olay sonrası işyeri Alanya Belediyesi tarafından mühürlenirken, belediyenin Ahmet B. ile Hasan T. hakkında şikayetçi olduğu belirtildi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle