Hoşgeldiniz  

Her abone için bir fidan

Semih Köken | 16 Ağustos 2017 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Her abone için bir fidan

CK Akdeniz Elektrik’in oluşturacağı hatıra ormanının yeri, abonelerce yapılacak oylama sonucunda belirleyecek.

CK AKDENIZ ELEKTRIK GENEL MUDURU EROL DEGERLI ISE YAPTIGI ACIKLAMADA, DOGAL YASAMIN KORUNMASI VE SURDURULEBILIRLIK UZERINE GELISTIRILEN TUM PROJELERIN ICINDE YER ALMAYA CALISTIKLARINI KAYDETTI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

CK Akdeniz Elektrik’ten yapılan yazılı açıklamada, ‘Enerjim Organik’ tarifesini seçen abonelerine, kendileri adına dikilecek fidanlarla hatıra ormanı oluşturmayı taahhüt edildiği hatırlatıldı. CK Akdeniz Elektrik, hatıra ormanını oluşturulacak yeri de abonelerinin tercihi doğrultusunda belirleyeceğini açıkladı. CK Akdeniz Elektrik, hatıra ormanı oluşturulması için Antalya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Kurşunlu, Korkuteli ve Elmalı mevkilerinde sunulan yer seçeneklerini, www.ckakdeniz.com.tr adresli internet adresinde yayınlanan anketle abonelerin oyuna sundu.

 

Tüm tarifelerdeki abonelere açık olan ankette en fazla oyu alan yerde oluşturulacak olan CK Akdeniz Elektrik Hatıra Ormanı’nda fidan dikimi, Orman Bölge Müdürlüğü’nün belirlediği tarihlerde toplu olarak yapılacak ve bu tarih ‘Enerjim Organik’ tarifesini tercih eden abonelere cep telefonları üzerinden bildirilecek.

 

HER ABONE İÇİN BİR FİDAN

 

CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli ise yaptığı açıklamada, doğal yaşamın korunması ve sürdürülebilirlik üzerine geliştirilen tüm projelerin içinde yer almaya çalıştıklarını kaydetti.

 

Bu çerçevede başlattıkları ‘Enerjim Organik’ tarifesine özel önem verdiklerini kaydeden Değerli, “Bu tarifeyi seçen abonelerimiz adına birer fidan dikiyoruz. Bu fidanlarla oluşacak hatıra ormanının yerine de abonelerimizin karar vermesi gerektiğini düşünüyoruz. Buradan tüm abonelerimize sesleniyorum. Gelin bölgemize yeni bir enerji verecek hatıra ormanımızın yerini siz seçin” dedi.

 

YEŞİL GELECEK SERTİFİKASI ALIYORLAR

 

CK Akdeniz Elektrik tarafından çevre dostu elektrik tüketicilerine yönelik oluşturulan ve Mayıs 2017’den itibaren başlatılan ‘Enerjim Organik’ tarifesi çerçevesinde her abone için bir fidan dikilirken ayrıca geri dönüşümlü kâğıttan üretilmiş ‘Yeşil Gelecek Sertifikası’ da veriliyor.

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle