Hoşgeldiniz  

Hande Yener coşturdu

Semih Köken | 08 Temmuz 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Hande Yener coşturdu

TÜRK pop müziği sanatçısı Hande Yener EXPO 2016 Antalya’da hayranlarını coşturdu. Dansçıların eşlik ettiği Yener, sevilen şarkılarını amfitiyatroyu dolduran binlerce hayranıyla birlikte seslendirdi.
EXPO 2016 Antalya’da bayram tatili boyunca sürecek yerli konserler serisi kapsamında bayramın üçüncü günü Hande Yener sahneye çıktı. Kral FM’de Mehmet’in gezegeni isimli programı yapan Mehmet Akbay’ın sunumuyla sahneye çıkan Yener, konserine Hani Bana isimli şarkısıyla başladı. Büyük amfitiyatroyu dolduran binlerce hayranına seslenen Yener, sahne performansıyla büyük beğeni topladı.
Amfitiyatroda şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendiren Yener, Sebastian, Romeo gibi sevilen şarkılarının yanı sıra Serdar Ortaç ile birlikte düet yaptığı İki Deli ve Seksendört ile düet yaptığı Rüya isimli şarkılarını da seslendirdi.
Pop ve elektro müzik tarzındaki şarkılarıyla EXPO 2016’yı coşturan Yener şarkıları kadar sahne şovuyla da beğeni topladı. Barkovizyonda Yener’in kliplerinden görüntüler dönerken, sahnede ise erkek ve kadın dansçılar Yener’in şarkılarına eşlik etti. Ünlü sanatçı Yener, “Ben Antalya’yı çok özlemişim. Hayatımın 3 yılı burada geçti. Hala unutmadım. Her geldiğimde duygulanıyorum ve özlüyorum. Yaşlanınca yerleşirim diye düşünüyorum ama yaşlanmayacağım” dedi.
Hande Yener, 31 Temmuz’a kadar EXPO 2016 Antalya’da sahnelenecek “Küçük Ağa Sihirli Orman’daö isimli tiyatro oyununda rol alan Survivor yarışmacılarından Efecan Dianzenza, Küçük Ağa Dizisiyle tanınan Emir Berke Zincidi, Burak Temiz, Arda Şahin, Ilgım Kablan, Selim Sunbay ve Efe Köse’yi sahneye davet etti. Efecan, daha sonra seslendirdiği rap parçayla geceye renk kattı.
Müzikseverler, konser boyunca Hande Yener’i cep telefonuyla görüntülerken, genç sanatçı da bir ara sahneye cep telefonuyla çıkarak selfie çekti ve kendisini izleyenleri görüntüledi. Yener’in konseri 2 saat sürdü.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle