Hoşgeldiniz  

Göynük Plajı yeniden doğdu

Semih Köken | 21 Mayıs 2018 | Gündem, Kemer Güncel, Siyaset, Yaşam A- A+

Göynük Plajı yeniden doğdu

Kemer Belediyesi’nin yaptığı düzenlemelerle Göynük Halk Plajı adeta yeniden doğdu. Plajda incelemelerde bulunan Başkan Mustafa Gül,  yaptıkları peyzaj  çalışmaları  ve aydınlatmalar ile plajın yeni bir çehreye kavuştuğunu söyledi. 

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Göynük Halk Plajı’nda yapılan çalışmaları denetledi. Belediye meclis üyeleri Semih Top, Recep Yılmaz ve birim müdürleri ile plajı gezen Başkan Gül,  sahilin yeni haliyle halkın takdirini topladığını vurguladı.

 YENİ BİR ÇEHREYE KAVUŞTU

Plajın Göynük Mahallesi sakinlerinin  yanı sıra dünyanın dört bir yanından Kemer’e gelen turistlere de hizmet vereceğini  kaydeden Başkan Gül, “Liman Caddesi’nden sökülen aydınlatma direklerini Göynük Plajı’mıza yerleştirerek hem tasarruf sağladık, hem de sahili yeni bir çehreye kavuşturduk. Fen İşleri Müdürlüğü ile Park Bahçeler  Müdürlüğü ekiplerimiz burada güzel bir eser ortaya çıkardı. Peyzaj düzenlemesi ve parke taşı döşeme çalışmaları da son hızla devam ediyor” dedi.

SPOR ALANLARI YENİLENİYOR

Sahilde yeni yürüyüş yolları, çocuk oyun grupları, spor alanları oluşturulduğunu kaydeden Kemer Belediye Başkanı Mustafa  Gül, “Plajımızdaki  halı saha,  basketbol sahası, plaj voleybolu sahasında yenileme çalışmaları gerçekleştirdik. Ayrıca halkımızın ve turistlerin ihtiyaçlarını karşılayacağı tesisler de olacak.  Plajın ilçemize ve turizme hayırlı olmasını dilerken, özverili çalışmalarından dolayı değerli personelime teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle