Hoşgeldiniz  

Gece kulüpleri tanıtımda Ukrayna’ya yöneldi

Semih Köken | 19 Şubat 2016 | Antalya Haber, Gündem, Kemer Güncel, Oteller, Turizm, Yaşam A- A+

Gece kulüpleri tanıtımda Ukrayna’ya yöneldi

Kemer’de faaliyet gösteren gece kulüpleri, Rusya krizi sonrası tanıtım çalışmalarını Ukrayna’da yoğunlaştırdı.
ANTALYA'NIN KEMER ILCESI'NDE FAALIYET GOSTEREN GECE KULUPLERI, RUSYA KRIZI SONRASI TANITIM CALISMALARINI UKRAYNA'DA YOGUNLASTIRDI. TURIZM SEZONUNDA KEMER'E DAHA FAZLA UKRAYNALI TURIST GELMESI ICIN PARTILERLE TANITIM YAPILIYOR.(FOTO:KEMER-DHA)
Antalya’ya tatile gelen Rus turistlerin tercihlerinin başında yer alan Kemer’de, uçak krizi sonrası yeni turizm sezonunu en az zararla atlatmak için çalışmalar sürdürülüyor. Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB), Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) ve Kemer Belediyesi tanıtım çalışmaları yaparken, ilçedeki gece kulüpleri de Rusya krizi sonrası tanıtım için Ukrayna’ya yöneldi.

UKRAYNA’DA PARTİLİ TANITIM

Geçen hafta Ukrayna’nın Harkov kentindeki bir kulüpte yaz partisi düzenlendi. Yoğun ilgi gören partide katılımcılar tatil için Kemer’e davet edildi. Yaklaşık 1500 kişinin yer aldığı partide yapılan çekilişle de 3 kişiye Kemer tatili hediye edildi. Partide dansçıların gösterileri ise ilgi çekti.

‘REKLAM YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ’

Ukrayna’da tanıtım yapan Kemer Club İnferno’nun sahibi Gürsel Aras, Kemer’in tanıtımı için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını söyledi. Kemer’de yaşayanların çoğunluğunun ekmeğini turizmden kazandığını vurgulayan Gürsel Aras, “Biz de Kemer’e turist çekebilecek reklamı yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Gece kulüplerinin önümüzdeki haftalarda Ukrayna’daki tanıtım çalışmalarını sürdüreceği belirtildi.DHA

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle